Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki nem menő, nem nagydumás, nem gazdag?

Figyelt kérdés

Nem az a tipikus csendes aki egy szót se szól, kiáll magáért ha kell de feleslegesen nem jártatja a száját.

Nem jár bulizni, nincs sok haverja, alig ismerik a környéken.

Én úgy vettem észre hogy azzal járnak aki népszerű, a többieknek maradnak a csúnya lányok vagy senki.


2011. febr. 19. 15:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondtam hogy csak az utolsó őstulok taplóknak van esélye, de egy jámbor szobanövényre rá se néztek."


Lehet, hogy csak szavak neked amiket lányok írnak ide de mindenképpen fontos elgondolkozni rajta, hogy akkor mégis a barátnőimnek miért van normális rendes pasijuk? Sosem volt tapló bunkó barátjuk.

Azért én meg arra lennék kíváncsi, hogy előbb megnézed -e a plázacicákat mint egy visszafogottabb de csinos nőt..Vagy ilyenkor nehéz magunkba nézni. Mindegy nem veszekszek mert felesleges. De ez az ujjal mutogatás nem igen jó- remélem érted a célzást.

2011. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ha meglátok egy "Miss Divat" plázaqrvát, csak és kizárólag gyűlöletet és megvetést érzek, ezt elhiheted! (Megb@sznám gondolkodás nélkül, de előtte betapasztanám a száját mert ha megszólal oda a varázs)

De ha egy lány csak ül egyhelyben mint egy rakás szerencsétlenség és még órák múlva harapófogóval sem lehet belőle kihúzni 3 teljes szót, akkor az felejtős, egy tereptárggyal sajnos nem tudok mit kezdeni.

2011. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Ha meglátok egy "Miss Divat" plázaqrvát, csak és kizárólag gyűlöletet és megvetést érzek, ezt elhiheted!"


Mert csak megb@szni akarod, ennyit az álszentségről. Ha valaki iránt gyűlöletet, és megvetést érzek bottal se nyúlnék hozzá csak teszem hozzá...


"De ha egy lány csak ül egyhelyben mint egy rakás szerencsétlenség és még órák múlva harapófogóval sem lehet belőle kihúzni 3 teljes szót, akkor az felejtős, egy tereptárggyal sajnos nem tudok mit kezdeni."


Igen vannak ilyenek, de akkor gondolom annak esélyt sem lehet adni meg időt sem aki ilyen. Én nem vagyok ilyen, csak a felszínes emberek engem kiborítanak nagyon.

2011. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
73%

Tudod, én férfi vagyok, a kefélést és az érzéseket tökéletesen szét tudom választani. Az hogy megdugok valakit, lehet a szeretet jele, de akár büntetés is!

Attól függ hogy hogyan csinálom.


Ami pedig a némákat illeti, időt kapna. Írtam is hogy több óra múlva sem képes még csak megszólalni sem. Ne arra gondolj hogy egyszerűen nem nagy szövegelőgép, hanem tényleg csak áll mint lóf*sz a hidegvízben, és hiába akar vele beszélgetni az ember, monológ lesz a vége, mert egyszerűen egy büdös szót nem képes kinyögni. Ilyen téren türelmes vagyok, de akivel még beszélgetni sem lehet, egyáltalán nem, azzal nem tudok mit kezdeni.

2011. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!