Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam meg hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam meg hogy meg csal e?

Figyelt kérdés
Ezen a héten meg a múlt hétvégén is olvastam az üzeneteit facebook-on. és olyanokat ír egy lánynak hogy tetszik neki, meg hogy jól néz ki és ehhez hasonlók... Nem tudom mit tegyek, pedig azt mondja szeret...Félek
2011. febr. 19. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? :) Komolyan együtt akarsz maradni egy olyan gyerekkel, aki másoknak udvarol? Hagyd ott a fenébe, de azonnal! Lehet még nem csalt meg, de ez csak idő kérdése! Szállj ki még emelt fővel, mint később megalázva..
2011. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szánalmas egy bunkó.hagyd ott.jobbat érdemelsz
2011. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
fiú létemre is azt mondom, hogy dobd ki a barátodat, aki nem akar a másiktól semmit az nem kérdezget ilyeneket
2011. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Én is jártam így mint Te, és nem tudtam megtenni, túlságosan szerettem. Nem hagytam el. Meg is lett az eredménye... 3 év elpocsékolása az életemből és számtalan megcsalás... pontos számot inkább nem is mondanék. De lényeg, hogy nem éri meg, csak Te fogsz ebben tönkre menni! Bármilyen nehéz hagyd el, és tudom, most keresed a mentségeket neki.. de ne!
2011. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez nem normális dolog ha másnak írogat ilyeneket,lehet hogy már megcsalt de ha még nem akkor úgy is megteszi,lehet azzal a lánnyal... hagyd ott a francba azt a bunkót!Nekem az ilyen dolgok már nem férnek bele a keretbe!
2011. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tudod mit?tűrj tovább,ne hagyd ott,de majd csak figyled meg amint összejön neki azzal a lánnyal,ő fog dobni téged.ne akard megvárni azt mert az lesz ám csak az igazán megalázó,ha ezt te még nem érzed annak.
2011. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már letörölte... és azóta nem volt senkivel ilyen üzije sehol sem(face,sms stb)
2011. febr. 26. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
mért vagy te ebben olyan biztos h azóta nem volt semmi ilyesmi üzije másik nőnek?gondolom nem vagy vele lépten nyomon.
2011. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!