Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Többi lent!

Figyelt kérdés
Irogat egy csajnak fb-on hogy milyen jó lesz holnap hogy találkoznak mert ö is ott lesz házibuliban!meg hogy irta neki a csaj hogy ügyes vagy erre barátom azt irta neki hogy köszi imádlak!!meg a csaj irta hogy nem tudja melyik polot vegye fel .. kb. 1 óra mulva irta hogy kiválasztotta a polot erre barátom irta hogy alig várja hogy lássa melyik polot veszi fel..ilyeneket irogat neki!Meg itt volt nálam barátom,felment telójáról fb-ra akart irni a csajnak odaültem mellé egyböl eltakarta a telot és kilépett mindenböl! Tudom hogy szeret a barátom meg is bízok benne... csak nem tudom hogy mégis akarhat-e valamit a csajtól vagy nem!!Rákérdezni meg nem merek hogy mi ez az egész mert akkor egyböl rájönne hogy szoktam nézni a fb-ját!!Szerintetek mit csinálajk ls miért csinálja ezt??Elöre is köszi a válaszokat!!:)
2011. febr. 18. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem alapítsatok kommunát!
2011. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Háát tudod ha nekem a csajom ilyet csinálna egy pasival...tuti dobnám :) Méghozzá azért,mert nehogy már másik pasi után epekedjen,mikor ott vagyok neki én :D
2011. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én érzem hogy szeret és én is szeretem... :S
2011. febr. 18. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bíznék meg benne.Ne hagyd magad!!Ez tuti nem csak sima barátság ami köztük van.
2011. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ühhüm eddig minden szép és jó...de belegondoltál abba,hogy ha pl nem mennél el a buliba,akkor ott mi lenne? Minek akar más csajt látni,mikor ott vagy neki te? :)
2011. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Remélem csak kamu kérdés. de ha nem akkor...

LÁtszik, hogy mennyire szeret téged miközben egy másik csajjal flörtölget, ismerkedik. Csak te vagy naív, szállj le a földre és engedd el a felhőket magad körül, ne játszad a vakot!

Kérdezd meg tőle, de úgy is hazudni fog, de én nem hagynám szó nélkül. Sőt, én már dobtam volna ki két lábbal!...

2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha megbíznál benne, és biztos lennél benne, hogy szeret, akkor nem néznéd a facebook ját.

Szerintem ez számodra kicsit megalázó helyzet.

2011. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van. Frászkarikát bízol a barátodban, ha nyomozol utána. A beszélgetés amiket beírtál pedig teljesen ártalmatlan IS lehet. Döntsd el, hogy bízol-e benne. Ha igen, akkor hagyjad. Ha nem, akkor meg kérdőre vonhatod (te fogsz rosszul kijönni belőle, ha kicsit is okos), esetleg ELMEHETNÉL VELE BULIZNI, és akkor nem figyelne fel más csajokra.
2011. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.

Ez akár lehet egy teljesen ártalmatlan, baráti dolog is.

Nekem is van kinn közös képem a legjobb barátommal (aki ugye fiú) és alatta olyanok, hogy "szeretlek", "imádlak" és hasonlók, a barátom mégsem akad ki rajta, mert nagyon jól tudja, hogy csak barátok vagyunk.

Persze az okot adhat a féltékenységre, hogy ha egyáltalán nem beszélt még neked a lányról, például nem említette, hogy van egy csaj akivel jó barátok, vagy hasonlók.

Ebben az esetben én is kiakadnék.

De a legjobb megoldás sok esetben a legegyszerűbb: beszélj vele erről!

Ilyen egyszerű.

Bocs, ha ez a tanács számodra hasztalan, de mivel a válaszokat csak ő tudja, jobbat nem tudok adni.

L/23

2011. febr. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!elmentem vele bulizni..az a csaj össze is jött vmi csávóval szóval nem érdekel már :) meg egyik haverom is monda hogy az a csaj nem olyan aki elveszi más csajtól a barátját :) amugy meg egyeltalán nem említette a csajt hogy milyen jóba lenének nem beszélt róla semmit!
2011. febr. 20. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!