Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élőknek:Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élőknek:Nektek használ, vagy árt a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nekünk kifejezetten használ,sokkal közelebb kerültünk mióta nem találkozunk minden nap,de én mégis nagyon nehezen viselem...
2011. febr. 18. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyu:D mi hetekig nem talizunk.. havonta 1x így suliidőbe.. DE ENNEK ELLENÉRE ERŐSÍTTI. Azt mutatja a távkapcsolat hogyha túléli a távolságot akkor nagyon erős a kapcsolatotok egymással:) mi már 4 hónapja vagyunk lassan együtt és CSAK 3x találkoztunk!

NAGYONNAGYON NEHÉZ ELVISELNI HOGY NEM TUDUNK TALÁLKOZNI ÉS MÁR NEMBÍRJUK EGYMÁS NÉLKÜL. DE HA TALIZUNK A LEGTÖBBET KIHOZZUK EGYMÁSBÓL ÉS AZ ÉRZÉSEKÉ A TEREP!:)

16/F

2011. febr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy távkapcsolatban minden szép és jó, az egy dolog. Amikor ezek után összecuccoltok, és kivillan mindkettőtöknek az egyéni hülyeségei, és ha azt is bírjátok, nah az lesz az, amire már lehet mondani, hogy jó. Addig hiába beszéltek minden nap, és örültök egymásnak minden talinál...

(..és igen, volt távkapcsolatom, de nekem az kevés volt, hiába..)

2011. febr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én csak nem értem miért kell ilyen hangnemben írni?
2011. febr. 18. 23:00
 4/5 anonim válasza:

15 éves vagyok. NYáron beleszerettem egy német fiúba...tudok folyékonyan németül és gyakran megyek oda ki mert ott lakik az apum. Szval... hihewtetlenül beleszerettem... mindent megtettem, hogy vele lehessek az összes pénzemet arra költöttem hogy kitudjak menni minden hónapban. Nagyon félte, hogy én nem fogom bírni... Mindent megpróbáltam, amugy a lényeg az h nem is jópasi de beleszerettem egyszerűen, biztos voltam benne hogy majd 4 év múlva németbe meygek egyetemre és együtt élhetünk, már ilyeneken gondolkodtam :)... Aztán elkezdtek kinevetni... hogy milyen ronda a csávó meg iylenek, de én tűrtem, mert biztos voltam benne hogy örökké egymásé leszünk. Szenvedtem minden nap cinkeltek a suliban :'( De én nem adtam fel. Leszartam mindenkit és csak arra gondoltam, hogy majd 4 év múlva örökké együtt leszünk... Depressziós lettem, elkezdtem vagdosni a karom ( nem durván de karcoltam meg ilyenek), minden nap sírtam, szenvedtem. Próbáltam elérni a barátom... kezdtem úgyérezni teljesen elfelejt és már nem szeret. Aztán egy nap ok nélkül szakított velem... Képzeld el ezek után milyen jó lehetett :(... Teljesen elvesztettem a bizalmam a fiúk iránt, már soha nem hittem volna, hogy szeretni fogok mást a német fiún kívül. :/... Aztán valaki megmutatta nekem, hogy bízhatok valakiben és mégis csak szerethet engem valaki úgy igazán... Hogy visszanyerje a fiúk iránti bizalmamat, visszatérjen a jókedvem az mind 4 hónapba telt neki, de nem adta fel. :) BEleszerettem és hihetetlenül szeretm neki köszönhetek mindent! Már Egyáltalán nem érdekel a német srác... :) Boldog vagyok, hogy valaki ugyanugy viszont szeret, mint én őt.


Bocsi, hogy ilyen hosszú szöveget írtam, de ezt csak azért írom, hogy nekem nagy csalódás volt és nagyon sok fájdalom, egyszerűen csak kívánom neked, hogy ne legyen csalódás és, hogy egyszer örökké egymásé lehessetek, és ne álljon senki/semmi közétek!És senkinek se kívánoom, amit én átéltem. És ne adjátok fel. MIndkettőtöknek szenvedés és én nem tudom, hogy megéri-e. Szóval nekem ártott...:( De mindenen túl lehet lépni!

15/L

2011. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Most én írtam szerinted rossz hangnemben? Egyáltalán nem úgy írtam... - 2.válaszoló)
2011. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!