Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Szerintetek ezek tényleg jó ötletek a távkapcsolatban élőknek? Kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

1. Ragaszgass post-itokat több személyes tárgyára is úgy, hogy ne vegye észre, amíg veled van. A kis papírokra írj szexi üzeneteket, itt csak a fantázia szab határt! Ragassz post-itot a kedvenc könyvébe, a neszesszere belső falára, de akár a ruhái között is elhelyezhetsz egyet-kettőt.


2.A szavaknak sokszor nagyobb az erejük, mint a képeknek, hiszen rendkívüli módon fel tudják pörgetni a másikat. Kezdj hát meseírásba! Persze ne Csipkerózsika történetét vesd papírra (e-mailbe), hanem a sztori főszereplője ti ketten legyetek a pároddal. Találj ki valami szexi, izgalmas helyzetet, és írd meg neki az történet elejét. A második fejezetet a pasidnak kell folytatnia, aztán megint te jössz – akár a következő találkozásig is folytathatjátok a sztorit.


Kort, nemet írjatok légyszi, köszi!


2011. febr. 2. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem próbálnám ki mivel nagyon nem szeretném ha annyira felizgatnám h mással élje ki magát még nem vagyok mellette.
2011. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En honapokig tavkapcsolatban eltem, nekem is hagyott a parom ilyen uzeneteket mindenhol. Penztarcam, taskam, zseb, stb. Aranyos volt :)
2011. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen jó ötlet, csak lehetőleg olyan helyre tedd ahol biztos megtalálja és nem 5 év múlva fogja megnézni esetleg mikor már nem vagytok együtt. Bocsi a pesszimizmusért.
2011. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon aranyos ötlet :D

mondjuk nekem nem volt még távkapcsolatom, nem bírnám, de így leírva tetszenek az ötletek :D

2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, 17/L
2011. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!