Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki vagy inkább ne tegyem?

Figyelt kérdés

A barátommal friss a kapcsolatunk és nálam alszik a kolléiumban. De én nem szeretnék egy szobában aludni Vele. Vagyis a vendégszobák elég messze vannak, átcuccolni meg nem szeretnék. De nem jön ki hülyén ez a dolog, ha megmondom Neki, hogy nem szeretnék egy szobában aludni Vele?

A válaszokat előre is köszönöm


2011. febr. 18. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a barátod..miért hívtad át éjszakára ha nem akarsz vele aludni?nem bízol meg benne?Szerintem furcsán venné ki magát az ötleted.
2011. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? miért nem akarsz vele aludni?
2011. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről nem is hallottam! Pláne úgy nem, hogy valakik még frissek. Ez a dolog több oldalról vérzik szerintem. Nagyon furcsállom. De azért te is érzed ,hogy ez nem normális dolog, hogy te nem szeretnéd vele megosztani az ágyad, ha már ott alszik nálad! Vagy miért is alszik ott ?
2011. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De, ez elég hülyén jön ki. Akkor inkább ne hívd el! Nem muszáj, hogy sex legyen belőle, ha ettől félsz! :) Tiszteletben kell, hogy tartsa, hiszen még friss a kapcsolatotok!
2011. febr. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A helyzet az, hogy ő szeret, de én még nem jutottam el addig az érzésig. Szval addig se őt, se magamat nem akarom becsapni. Csupán ennyi.
2011. febr. 18. 21:22
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért jöttél össze vele? Egy kapcsolat úgy egészséges, ha nem egy oldalú. Másrészről meg tényleg bízhatnál benne. Ha valóban szeret, akkor nem fog olyat tenni, amit te nem akarsz.
2011. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kitartó volt és nagyon fontos számomra. Tudom, hogy nélküle nem érezném jól magam. Ezért jöttem össze vele.
2011. febr. 18. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát ha nem volt még szex, akkor nem ciki, ha külön alusztok!
2011. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen tisztázd vele a helyzetet, még mielőtt elindulna hozzád!


Szerintem is fura egy kicsit, de te tudod, hogy mit szeretnél vele, és mit nem...

2011. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
elég fura
2011. febr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!