Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valamit tehetekmég vagy ennyi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit tehetekmég vagy ennyi?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már több mint 3hónapja beszélek neten.Eléggé odavoltunk egymásért meg minden jóvolt.Aztán én egy kis hülyeségből egy eléggé nagyot csináltam amiből azlett hogy már nemérdeklem őt kicsitsem.Próbáltam elfelejteni stb de hiába próbálom sajna annyira odavagyok érte mint eddig senkiért.Próbáltam felhívni,küldtem neki sms-eket de semmi....Mitcsináljak?Nembirom ki hogy nemtudom mivan vele meg semmit....azabaj hogy nem ez az első eset hogy "öszevesztünk" de mindig ugyanazért,vagyis hogy valahogy a talik soha nemakartak összejönni....Áhh nemtudom mitcsináljak?Nemakarom csak így elfelejteni főleg nem egy ilyen hülye dolog miatt :(
2011. febr. 18. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az a dolog?
2011. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az hogy valami mindig közbejött mikor találkozni akartunk....aztán mondtam neki hogy jó hagyjuk ezt a jólenne veledlenni stb dolgot mert ugyselesz belőle semmi...ebből jöttek azok a dolgok hogy ugyse érdekel engem stb és ebből a "viták"
2011. febr. 18. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Ennyit nem ér meg.
2011. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azlessz....
2011. febr. 18. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!