Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és tetszik egy másik lány. Elmondjam?

Figyelt kérdés

Van barátja, de úgy érzem nem közömbös irántam.Bár lehet h csak rosszul érzem. Már a tudtára hoztam, hogy bejön nekem, de sajnos nem személyesen és nem láttam így a reakcióját.

De még mindig megvan ez az érzés, mintha....és nem hagy nyugodni...

Megbeszéljem vele a dolgot?


2011. febr. 18. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sokan le fognak pontozni, meg hurrogni, de szerintem ne beszéld meg vele, ne is említsd neki. Ha nemet mondd, és ez még ki is tudódik, totális traumát okozhat, ami kihathat az egész életedre.
2011. febr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha már mindenki tudja hogy lezbi vagy akkor mért ne?
2011. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha meg akarná veled beszélni a dolgot, akkor "nem személyesen" már válaszolt volna.

Ez egyenlő egy határozott NEMmel.

2011. febr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van benne valami...
2011. febr. 18. 22:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Foglalkozz inkább a fiúkkal, ne kövesd a trendet!
2011. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem beszéljétek meg face to face a dolgot. Megeshet, hogy biszex. Ne szalaszd el a lehetőséget, mert lehet hogy lett volna esélyed és akkor később bánni fogod.

De azért ne leáss bele nem létező dolgokat a szituba, lehet, hogy csak barátságos veled. Sajnos leszbikusoknál nem mindig olyan egyértelmű a szemezés, mert néha csak szimplán néz.

2011. febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
vannak "hajlamai"...
2011. febr. 21. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy vannak "hajlamai"? Amiben reménykedünk, azt könnyebben elhisszük.
2011. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha biztos forrásból lehet tudni, hogy bi, pan vagy hasonló akkor tényleg érdemes megpróbálni. Mert uyge ettől még nem biztos, hogy tetszel is neki. Sok szerencsét.
2011. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!