Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de barátja van. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Sajnos osztálytársam a lány, de nagyon szeretem már vagy egy éve. Régen, még tavaly tavasszal-nyáron nagyon közel kerültünk egymáshoz, mármint egy csomót beszélgettünk és szerintem tök jól érezte ő is magát közben, mert folyton írt msnen meg jött oda hozzám. Azután szépen lassan beleszerettem, de nem mertem elmondani neki. Lehet, hogy ő is megérezte ezt, de azótta szinte soha nem ír msnen, és élőben sem jön oda beszélgetni. Pár hónapja barátja lett, és azóta még rosszabbul érzem magam. Elmondjam neki, hogy szeretem? És ha igen, akkor hogy?
2009. márc. 21. 16:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem, hogy mindketten 16-18 év között vagyunk.
2009. márc. 21. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd el neki, hogy te többet érzel iránta, és te többnek tekinted őt, mint barát.

És tedd hozzá, hogy mivel van barátja, és nem akarsz belekavarni a kapcsolatába, ezért szeretnél továbbra is a barátja lenni.

2009. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy szerintem már barátnak sem tekint.
2009. márc. 22. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A döntést ő már meghozta. Nem szeretne Veled semmilyen kapcsolatot, még barátságot sem, azért hanyagol. Ne mondj neki semmit, különben sem korrekt dolog kavarni, mivel barátja van. Már elkéstél a vallomással, ismerkedj más lányokkal. Tanulság: néma gyereknek híg a leve.
2009. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lány vagyok de olyan mintha az én történetemet írtad volna le:S

Szerintem mond meg neki hogy mit érzel, és neked is könnyebb lesz mert tudni fogod hogy hogyan álltok...

Az én kis történetem is ugyanez és én vártam rá hogy a pasi elmondja de nem mondta:(

Már mi sem vagyunk barátok sem ami engem nagyon bánt...

Lehet hogy nálatok is valami ilyesmi van, az meg hogy van barátja...hát lehet hogy boldog vele de nem írtad hogy régóta vannak e együtt és hogy szereti e vajon, bár lehet...nemtom


A lényeg hogy menj oda hozzá és mond el neki hogy hiányzik neked az hogy már nem dumáltok mint régen és hogy hiányzik neked úgy ahogy van és mond meg neki hogy mit érzel!!! Csak bátran!!!

Hidd el hogy én is örülnék neki még ennyi idő után is

sok sikert és remélem tudtam segíteni

2009. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...bocsi látom már hogy pár hónapja van barátja...figyelmetlen voltam:)

Hát annyi idő alatt meglehet szeretni valakit de figyelj, sztem a barátság fontosabb mint egy pasi, legalábbis én mindig fontosabbnak tartottam...

Sztem ha tényleg olyan jóban voltatok akkor nem fog elküldeni a fenébe meg semmi...

Én legalábbis nem tenném ezt és csak csaj lennék, de hát mi sem vagyunk egyformák

sok sikert neked mégegyszer

És a legfontosabb hogy ne legyél nyuszi! Mindenféleképpen mond el neki!!!

2009. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!