Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell már több, mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell már több, mint egy hete mindennap 10 valentin napos kérdést kiírni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Hopp, ez is az lett. Na látod, te is ugyanúgy szaporítod ezeknek a kérdéseknek a számát.
2009. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért mert holnap lesz, és erre sokan készülnek. Bár lehet ez igen unalmas és elcsépelt, de ha nem bírod ki idegeskedés nélkül akkor várd meg míg lezajlik és 1 hét mulva gyere fel az oldalra ismét.

Sőt holnap után azzal lesz tele az oldal hogy sokan csalódtak a párjukba mert többre számítottak és mi miért volt és hasonlók. Úgyogy kösd fel a gatyád.

2009. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

csak azt nem értem, miért nem lapoznak vissza ezek az emberek, max csak egy oldalt kellene és tuti, hogy ráakadnának ugyanarra a kérdésre, amit épp fel készülnek tenni... tele normális válaszokkal...

amugy első válaszolónak: pusztán cinizmusból tettem föl a kérdést, kérdéssel válaszolva a valentinos kérdezőknek... :)

2009. febr. 13. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a szerelem csodás dolog, és sok ilyen ember van akik izgatottan várják:)
2009. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Korábbi kérdésekkel nem foglalkoznak, mert az ő helyetük kicsit más (azt gondolják :)) Ha a barátja nem 16, hanem már 17 éves, akkor kötelező az új kérdés, mert ez teljesen megváltoztat mindent :)

Amúgy bármilyen oldalon vagy, megtalálod az ilyenfajta dolgokat. Fórumokon sokan 2 hozzászólást sem olvasnak vissza, és leírják ugyanazt. Sokan a "könnyebb" utat keresik. Csak azt nem tudom, hogy a válaszokat elolvassák-e :D

Ennél csak az a jobb, ha valaki nem kap választ, ezért másnap, harmadnap újra felteszi ugyanazt a kérdést. Mondjuk idővel talán kap választ, de ha az emberek sz*rnak az ő gondjára, vagy senki sem tud válaszolni neki, akkor minek ismételgeti....

Meg akik ide írnak kérdéseket, azok se gondolkodnak, csak kérdeznek. Sokan nem használják ezt az oldalt, mégis boldog párkapcsolatban élnek :)

Néha azért jó tanácsot kérni valakitől, de a legtöbb esetben olyanok a kérdések, amik válasza vagy magától értetődő, vagy google segítségével 2 perc alatt választ lehetne találni rá...

2009. febr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló ezt most minek linkelted be?

egyépként én egyetértek a kérdezővel szerintem is fölösleges 100x leirni ugyan azt a kérdést csak máshogy megfogalmazva

2009. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért linkeltem be, mert épp az előbb válaszoltam arra a kérdésre, mellékelve hozzá a linket a korábbi vagy száz ilyen hülye valentin-napos kérdésről.
2009. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
örülök, hogy nem velem van a baj, hanem másokat is idegesít :) kb az első 3 kérdésre le is írtam a véleményem, h a valentin napot hülyeség így felfújni mert csak egy újabb amerikából átvett hülyeség és nem kell ahhoz külön nap meg ajándékozás, h szerelmesek legyünk egymásba... de már mikor a negyedikre akartam válaszolni, meguntam :D
2009. febr. 13. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!