Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyek még valami vagy hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek még valami vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy lányt.Minden tökéletesvolt és mindketten eléggé odavoltunk a másikért.Aztán utána valahogy soha nemtudtunk találkozni mindig volt valami... ezt kicsit meguntam és mondtam is neki és ebből elég szép viták is lettek.Mostmár úgyvagyunk hogy nemis beszélünk énis elküldtem őt a..... de tudja hogy ugyse komolyan gondoltam.Ő most úgyvan hogy már nemigazán érdekli ez az egész pedig eléggé az ő hibája is.Próbáltam elfelejteni meg stb de valahogy nagyon nemakar menni nemakarok őt elfelejteni.Mitcsináljak hogyan tudnám rendehozni?Nemakarom ennyiben hagyni ezt az egészet főleg így hogy kb mindketten odavoltunk a másikért,ha tényleg annyira fontosvoltam mint ahogy mondja csaklehet még valamit kezdeni...
2011. febr. 18. 12:05
 1/2 kisnita ***** válasza:
Azóta nincs neki senkije? Ha nincs neki kapcsolata vagy rajtad kívül kialakulóban valami, legalábbis nem tudsz róla akkor én keresném és megbeszélném vele ezt a dolgot. Aztán majd kiderül mennyire komoly. De ha még 1x közbe jönne valami ami fontosabb akár neked akár neki akkor hagynám a fenébe mert halott ügy.
2011. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem az 1.válaszolónak nincs teljesen igaza. Ha tényleg jól kijöttetek egymással, tudtatok miről beszélgetni, és nem szeretnéd elfelejteni őt, akkor ezt minél előbb közöld vele! Senkinek sem jó az, ha szenvedsz valaki miatt, akinél sokáig esélyes voltál, de valami miatt leromlott az a jó kapcsolat. Lehet, hogy csak azért keresett valaki mást, mert úgy érezte, te nem akarsz tőle semmit, csak barátságot. Ha sok ideig nem találkoztatok, az neki azt jelentette, hogy nem is akarod látni, nem vonzódsz hozzá. Mindenkinek arra van ideje, amire akar időt szánni! Hívd el randira és valahogy jelezd neki (pl. öleléssel, esetleg csókkal), hogy érezze: fontos neked és különlegesnek tartod!
2011. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!