Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka? EZ most nagyon negatív, hogy még nem keresett?

Figyelt kérdés

A barátommal két napja lefeküdtem. Szeretkezés után összebújtunk, simogatott, puszilgatott. Jó volt minden.

Majd úgy búcsúztunk el, hogy jövő héten találkozunk, meg mondta hogy akkor a jövö hétvégét is együtt töltjük.

Egyenlőre távkapcsolatban vagyunk, ezért tudunk csak ritkábban talizni, de minden szépen alakul..

Tegnap egész nap nem beszéltem a barátommal, nem hívott, nem írt. Mondjuk volt már ilyen hogy egy nap, két nap nem beszéltünk.

De most nem tudom mire gondoljak, mi lehet az oka hogy tegnap egész nap nem keresett.

Ez negatív?

23L


2011. febr. 18. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobj neki egy kedves sms-t a válaszából tudni fogod, hogy mi a helyzet.
2011. febr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hogy mi a helyzet azt meg nem mondom, de nyilván nem jelent jót, hogy nem keres. attól még simán szerethet imádhat mit tudom én, de jónak nem jó.
2011. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!