Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A srác, aki tetszik, párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, aki tetszik, párkapcsolatban él. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Teljesen össze vagyok zavarodva, nem rég tudtam meg, hogy barátnője van, pedig azt vettem észre, hogy érdeklődik irántam..
2011. febr. 17. 21:31
1 2
 1/13 Panda Péter ***** válasza:
89%
hagyd a francba. egyrészt, mert ne csessz szét egy kapcsolatot, másrészt, ha van barátnője, de más lányoknak tetszeleg, nem tudhatod, hogy veled nem csinálja meg ugyanezt.
2011. febr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
foglalt...
2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
előző mintha leírta volna amit gondolok. 100% hasznos
2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
vagyis az első. de a második is :)
2011. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Moszuke ***** válasza:
63%
egy kapcsolathoz két ember kell... ha a srác kikacsingat akkor az már haldoklik. állj készen és támadj ha kell:)
2011. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
menj át hozzá valami ürüggyel, és kérj teát. amíg lemegy megcsinálni, keresd meg a gumikat a szobájában, majd szúrd ki őket. egy idő után nagyon összevesznek majd a barátnőjével, és ez szakításhoz fog vezetni. de ha nem is, legalább megkeserítetted az egész életét
2011. febr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Foglalt = TABU

Másrészt lehet, hogy csak kedves akart lenni, és félreértetted a jeleket.

2011. febr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Mai világban NEM SZÁMÍT, hogy kapcsolatban él, valaki, avagy sem. Ha igazán akarunk valakit, MEG KELL szereznünk! Átgázolunk másokon, hogy ezáltal mi boldogok legyünk.


Egyébként, ha igazán szereti a barátnőjét, nem hagyja ott, viszont vannak férfiak és nők között is, akik könnyen megingathatóak. Ezt pedig ki kell használni és lecsapni rájuk... ;)

2011. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is csak én pasi vagyok.
2011. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bátorítsd, mosolyogj rá....
2011. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!