Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta párkapcsolatban élek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta párkapcsolatban élek a barátnőmmel, de nagyon kívánom már a szexet egy férfival is. Hogyan tehetném meg, hogy ne legyen belőle baj?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond el a párodnak, beszéld ezt meg vele. Majd ketten kitaláljátok mi legyen tovább.
2008. jún. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hat,...ez nagyon csunya dolog h ezt mondjam, de ...szerintem ne mondj semmit.,ha iszonyatosan akarod ugy tedd meg,m h a masik sracrol biztos legy h nem mondja vissza v valami. szova nem teszi veszelybe a kapcsolatod. tolem ha a baratom ilyent kerne, es latnam h mindnaron akarja, akkor eleve otthagynam.en ilyen ferfivel nem targyalnek, s ha csak akkor tudnam meg rola, akkor biztos otthagynam. na de ez en vagyok. lehet a baratnod maskepp nezi a dolgokat.eloszor kerdezd meg h mit gondol a biszexualitasrol v valami...de vigyazz a doiloggal mert elronthatod az egesz kapcsolatod egy ilyensmi miatt, s nem hinnem h neked megeri
2008. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen a bnőd hozzáállása ehhez, de sztem csak baj lehet belőle ha elmondod. Mondjuk, hogy magamból indulok ki, Ha nekem ilyet mondana a barátom biztos h a kapcsolat végéhez vezetne.. Egészen más lenne, ha a kapcsolat elején kiderűl, hogy érdekelnek az ilyen dolgok is...

De ha mégis úgy döntesz, hogy elmondod akkor megpróbálkozhatnál a 3-mas felállással, úgy hogy a 3. fél egy pasi. Talán így nem olyan vészes!

2008. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Esetleg tarkólövéssel :D
2008. jún. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a barátnődet,de ezt kevesen tolerálják.Én is kiborulnék,ha a barátomról kiderülne,hogy ezt akarja.Jól gondold át!...Gondold meg,hogy nem-e lesz bűntudatod,nehogy elakard mondani neki,vagy nem-e fogsz később undorodni magadtól,hogy ne gyötrödjél emiatt!Ha tiszta a kép,és akarod,akkor olyannal tedd,akit nem ismer a barátnőd,és soha nem is fog,és még esély sincs rá,hogy valaha is kiderül.Soha ne mond el neki,mert nagy fájdalmat okozhatsz vele,és elis veszítheted!
2008. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!