Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok benne biztos hogy szerte-e az akit én szeretek?

Figyelt kérdés
Hát már nagyon sokat találkoztunk.. Rengeteget buliztunk együtt..Mér 2 éve bele vagyok esve de semmi nem történt még.. de ez nyáron megtört.. akkor már beszéltünk néhányszor... októberben egy buliban beszélgettünk először miközben mondta hogy nézzünk át egy másik helyre akkor magassarkúba voltam és fájt a lábam le akartam venni a cipőm de ő felkapott és vitt a hátán.. aztán további beszélgetések jöttek.. Mivel ő focista elmentem a meccsér és ott leszólított és mosolygott rám és haza is együtt mentünk... nem tudom hogy akarhat e valamit vagy csak én érzem úgy a dolgokat..
2011. febr. 17. 18:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is focista vagyok és általában nem figyelek olyan lányra akitől nem szeretnék többet :D remélem segítettem
2011. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor szimpatizál.. :) Többet segítettél mint hinnéd :) köszi :)
2011. febr. 18. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!