Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzek rá? Vagy most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzek rá? Vagy most miez?

Figyelt kérdés

szeptember óta ismerjük egymást. gyakorlatilag csak 2 hete beszélünk komolyabban. 2 napja együtt vagyunk, na és a kérdés: szájrapuszi van, smárolást nem erőltetem, mert ő se.. na és erre lennék kíváncsi hogy miért?! 15 éves (lány). én 18.

a pofám se büdös. ahogy észrevettem az övé se.. most hogy nézne ki ha rákérdeznék hogy figyelj: amúgy miért nem smárolunk?!

nem értem komolyan..


2011. febr. 16. 22:38
 1/9 anonim válasza:

2napja vagytok együtt?!

Biztos ő nem ilyen sietős fajta..

Szerintem ez majd jön magától.. :)

Ne erőltesd, mert az meg annyira nem jó.

2011. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá,vezesd rá szép lassan.Valószínűleg még nem smárolt..
2011. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

volt már egy fél éves kapcsolata egy 17 éves gyerekkel.. nem hiszem h nem smároltak az idő alatt.

akkor csak nem lenne sietős fajta?! mindegy, egy hét múlva majd rákérdezek mégis, hogyha nem alakul semmi..

2011. febr. 16. 22:45
 4/9 PT-Daniel ***** válasza:

Lehetseges, hogy a 15 eves lany erettebb nalad?


Ilyen korban eleve nagynak tartom a 3 ev korkülönbseget. Az rendben van, hogy nem erölteted, de most arra varsz, hogy ö kezdemenyezzen?

2011. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Hát, ha én jelekre vártam volna akkor még máig sem smároltam volna semmilyen lánykával...

Viszont undorítónak találom, ha valakik ilyen hamar "egymásnak esnek". Nálam egy normális szájra puszira is legalább 2 hetet kell várni, de legyen inkább 3-4!

2011. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2 hete beszélgettünk komolyabban. ezt írtam is.

és "hivatalosan" 2 napja vagyunk együtt.

enyhe jeleket mutattam h nem csak egy szájrapuszi kéne.. tehát olyan hogy, adtam neki egy szájrapuszit, otthagytam az arcom, vártam egy kicsit. de nem történt semmi. megpusziltam még 1x aztán ennyi volt.

2011. febr. 16. 22:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán csókold meg. Te vagy a hímnemű, nemde? Akkor nem az ő dolga. Ha pofánvág, akkor már kérdezheted, hogy mi van!
2011. febr. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
.. na majd lesz valami. holnap írok hogy mit hoztam össze..
2011. febr. 16. 23:21
 9/9 anonim ***** válasza:
PT-Daniel soknak tartod ennyi idősen a 3 év korkülömbséget? ismerek olyan lányt aki 15 éves és 26 éves a faszija... hozzáteszem én sem tartom normálisnak
2011. febr. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!