Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakibe szerelmes vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagy, érdekel a kinézete?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valakibe igazán beleszerettél. Téged zavar ha nem szép az arca, kövér vagy nagyon sovány?
2011. febr. 16. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ha már beleszerettem és valamiért lefogy, meghízik, vagy bármi?

Nem, nem igazán érdekel. Hacsak nem valami egészségügyi problémája van, mert akkor természetesen igen.

De én amúgy is nagyobb súlyt fektetek a nekem tetsző belső tulajdonságokra, mint a külsőkre. Persze első találkozásnál mindenképpen a külsőt látjuk meg először.

2011. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
yep
2011. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

haat en amikor megismertem a mostani baratomat 2 evvel ez elott, azt mondtam ra, hogy egy troger bekepzelt nyuszi.. vagy vmi ilyesmit.. de vegkepp nem tetszett...kb fel evig szoba se voltam hajlando allni vele, azert mert nem volt az esetem...de kesobb amikor mar elkezdtem gondolkozni, h hogy letezik ez, hogy fel ev utan is ugyanugy teper ertem, kellek neki....akkor adtam neki eselyt, hogy megismerjem milyen o valojaban... es beleszerettem. Most mar 1 eve egyutt vagyunk.. es el nem tudom kepzelni, hogy regen mi volt az ami annyira nem tetszett benne.


es ekkor rajottem, hogy a kulso semmit nem szamit... tehat nem nem erdekel mar..

2011. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

hát... kicsit szégyellem, de én általában a fiúk kinézetébe szeretek bele...

De fiúk! Ne mondjátok, hogy ez r.bancos, mert ti is nyilván inkább egy bomba nőbe szerettek bele, mint egy szalma hajú, bozontos szemöldökű, tokás csajba...

2011. febr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Az nem úgy van, hogy először szerelmes leszel, és utána nézed meg, hogy tetszik-e!

A külső megfog, a belső megtart!:)

2011. febr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, érdekel. Olyan szempontból érdekel, hogy ne hanyagolja el magát. Ne hízzon el nagyon (mondjuk ne kelljen lecserélni a ruhatárát), ne a szakadt pólót vegye fel, ha már borostás, borotválkozzon meg, stb. Én is odafigyelek magamra, hogy nagyjából rendben legyen az alakom, a hajam, a körmeim, a ruhám, ne legyek szőrös, stb. Egyszerűen jobban érezzük magunkat mind a ketten, ha rendben van a külsőnk. Jobb a közérzetünk, és ez kihat a kapcsolatra is. 22/N
2011. febr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, a nők viszont beleszeretni se tudnak olyan férfiba, aki külsőre nem tetszik nekik.
2011. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egy bizonyos fokig érdekel a külső,és számít.itt nem feltétlenül arra gondolok h álompasinak kell lennie,mert volt már olyan pasim akire mindenki azt mondta h fujjj de csúnya,de nem érdekelt mert volt benne valami ami megtetszett,és én ezáltal jó pasinak láttam,és szerelmes voltam belé.
2011. febr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!