Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakibe szerelmes vagy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakibe szerelmes vagy, érdekel a kinézete?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valakibe igazán beleszerettél. Téged zavar ha nem szép az arca, kövér vagy nagyon sovány?
2011. febr. 16. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az mindig érdekel, csak ha szerelmes vagy úgyis szépnek látod
2011. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát ha mondjuk elhízna, az zavarna, igen.


22/L

2011. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
NEM.ha valakibe beleszeretek,az valszeg azért van,mert valami iszonyatosan megfogott benne.ez általában (normális embereknél) belső tulajdonság miatt szokott lenni.ha valakit szeretsz,nem azért szereted,h h néz ki,hanem h ő milyen. 20/l
2011. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy akkor mi a gond? Talán az hogy nem szereted? Ha valakibe bele szeretek akkor már szerelmes vagyok, nem mindegy?
2011. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Persze,hogy érdekel.De alapból azért ismerem meg,mert külsőre tetszik.Ha ez kellemes belsővel társul,nyert ügyem van.

Aztán olyan is volt,hogy nagyon szép volt a lány,de az anyagi helyzete nem engedte meg,hogy kibontakozzon teljes pompájában,uh egy idő múlva,nem túl feltűnően,de végrehajtottam egy kis stílus béli átalakítást rajta.

A kövérség meg alapból kizáró ok.

2011. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha már szerelmes vagyok édes mindegy, hogy néz ki. Ebből kifolyólag, voltam már szerelmes mindenki által kifejezetten rondának titulált emberbe is, mert belsőleg annyira megfogott, hogy nem érdekelt a külseje.
2011. febr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
csúnya emberbe nem lennék szerelmes, szal az az első... és persze h érdekel.
2011. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem érdekel. Persze nem hiszem, hogy beleszeretnék valakibe, aki 150 kiló, vagy nincsen orra, de a kevésbé extrém dolgok nem zavarnak.
2011. febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Na először is a külső ami megfog. A belső ami megtart.

Elcsépeltnek tűnik pedig nagyonis igaz!!

Engem mindig az fog meg első látásra ahogyan kinéz, legalább az alap szimpátia meg kell legyen :)

Én egyébként ha szerelmes vagyok nem csak hogy az arcán nem veszem észre a hibákat vagy a testén hanem sajnos a belső tulajdonságai között sem.:( Nem is olyan régen ezzel nagyon megszívtam, sajnos. :(

2011. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A szépség/csúnyaság relatív.Nem lehet beleszeretni olyan emberbe, akit te magad csúnyának látsz. Más kérdés, hogy mi a véleménye másoknak az illetőről.

Ha szerelmes vagyok valakibe, akkor azt szépnek látom, bármilyen kövér/sovány/jóképű/ronda stb. Voltam már szerelmes olyan emberbe, akit én nagyon nagyon jóképűnek és helyesnek láttam, más meg kifejezetten csúnyának,és én egyszerűen nem értettem, hogy lehet őt csúnyának is látni. Persze miután elmúlt a szerelem, nekem is kissé megváltozott a véleményem.

A szerelem vak :)

2011. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!