Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennetek ha a baratotok 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek ha a baratotok 3 napig fel sem hivna?

Figyelt kérdés
A baratommal mar 3 eve egyutt vagyunk , minden ok volt a eddig a kapcsolatunkba de viszont az utolso ket hetben napok is elteltek ugy hogy nem hiv vagy ha en hivom nagy ritkan veszi fel a telefont.Probaltam megbeszelni vele de csak annyit kaptam valaszkent hogy nincs semmi baj , nem haragszik es nincs gond , nincs mas csaj az eleteben de en nem igy gondolom annak oka van hogy igy viselkedik es en mar nem tudom mit higyjek es mit tegyek ti mit tennetek elhagyni nem akarom emiatt mert nagyon szeretem , mit tegyek segitsetek
2011. febr. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem neki már nem olyan fontos ez a kapcsolat, csak a hosszú évek miatt nem akarja kimondani, hogy vége. ha annyira szerelmes lenne nem bírná ki, hogy ne hívjon fel napokig..
2011. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ellaposodott a kapcsolat, sajnos tudom, mit erzel. Mi egyutt elunk, szoval mi beszelunk, legalabbis latjuk egymas aludni. O most is oda van a haverokkal, mint oly sokszor. En sem akarnam elhagyni, mert szeretem, de az a baj, hogy neha azt erzem szarik az egeszbe es ettol teljesen megfaradok. Szoval, ha tenyleg nincs senkije, akkor majd az ido eldonti, erdemes-e erolkodnod (vagy epp nekem). Sok sikert nekunk! :)
2011. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem örülnék neki,ha 3 napig nem tudná felemelni azt a kibacott telefont,hogy "helló,mi van veled,élsz még egyáltalán?".Az meg,hogy nem veszi fel bunkóság,és lecar téged magas ívből,mert nem érdekli,mit gondolhatsz,amikor nem veszi fel!!Lehet,hogy már csak teher vagy neki.Én is tudom bármikor mondani,hogy jó minden,ne aggódj,közben meg legszívesebben üvöltenék,hogy nem akarok veled lenni....
2011. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zsirember ***** válasza:
Talán a pasik nem szeretnek naponta órákat telefonálással tölteni. Ez a nőknek jobban megy. A férfiak máshogy vannak kódolva.
2011. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
figyelj annak ezer és egy oka lehet h nem hív fel napokig,pl nincs pénz a telóján,vagy úgy van vele h beszéltek msn-en,vagy mit tudom én.na de az h nem veszi fel ha te hívod.....hát ez elég gyanús,én ezt nem hagynám annyiban és nem fogadnám el a válaszát h mindne rendben meg blablabla.....ha minden rendben lenna akkor felvenné a telót ha hívod.
2011. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Velem is így volt.

4napig nem hívott.

Írtam neki egy levelet, hogy még ez is előbb megérkezik, mint Te felhívsz, ha szeretnél nem bírnál ki ennyi időt. Azóta heti 2alkalommal keres:)

2011. febr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 napig fel sem hívna? Örülnék, mert ez azt jelentené hogy kiköltözött :)
2011. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!