Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem vagyok belé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem vagyok belé szerelmes. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A barátommal már 1 éve együtt vagyunk. Nagyon nagyon szeretem. Az életemnél is jobban. De valahogy elmúlt már a szerelem. Ő azt mondja, hogy ő szerelmes belém. Vissza tudom még állítani, hogy én is szerelmes legyek belé.

Olyan tanácsot nem kérnék, amiben azt mondjátok, hogy hagyjam el, mert a világon semmiért nem hagynám őt el.

Normális válaszokat. Köszönöm előre is.


2011. febr. 16. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor sztem te szerelmes vagy
2011. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2011. febr. 16. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy ez szerelem. Egyébként ez csak egy szó... az érzés a lényeg. Mondhatnád, hogy szerelmes vagy, ha nem éreznéd ezt, hogy "életemnél is jobban szeretem" akkor mit számítana. Értem én, hogy elmúlt az az izgalom ami az elején volt, hogy egymás testének felfedezése meg első élmények stb stb, de attól még szerintem szerelmes vagy. :)
2011. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális. nekem a 'szerelmes vagyok' állapot max fél évig tart, utána szeretek valakit. kevésbé szenvedélyesen, de sokkal mélyebben kötődök hozzá. de miért zavar ez? miért ne hívhatnád te ezt az állapotot [is] szerelemnek? ez csak egy szó, és szubjektív, hogy milyen érzéseket értesz alatta! ne aggódj emiatt. senki sem mondhatja meg neked, hogy márpedig így és így KELL szerelmesnek lenned...
2011. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon kedvesek vagytok :)
2011. febr. 16. 18:53
 6/6 Ixdecske ***** válasza:
Tuti szerelmes vagy lehet hogy már nem olyan hatalmas a láng de akkor is benned ég a szerelem nem mindíg az amikor a fellegekbe érzed magad mert akkor is néha le kell szállni:P Majd visszatér az első érzés is
2011. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!