Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az az alom, hogy a baratom elhagy? Ezt 2x is.

Figyelt kérdés

21 éves láany vagyok és a barátom pedig 20. 6hónappal fiatalabb tölem. Nagyon jol kijövünk egymással. Augusztus 28-ikan lesz 7 éve, hogy eggyüt vagyunk. Az izlésünk valamikor ég és föld, de naggyából minden másban megeggyezünk. Sportos alkat-énis az vagyok, szeret szórakozni-énis, szeret halaszni, játszani -énis...Mindenhová eggyütt megyón, legyen az a bár, a pálya, kiruccanás....stb. De elég gyakran össze is kapjunk, pl. ki játszik most a gépen, hová megyunk, mit fogunk este csinalni, ö focizni menne, én a kutyával sétálni, ki vezesse az autót, persze vannak ilyen féltékenységi rohamok, ha nem nekem, akkor neki.....de általában hamar ki is békülünk egymással.Mielött ezt álmodtam össze vesztünk egy picit durvabban, nes egy csaj miatt. Egyszoval feltékenyseg. a durvabban az azt jelenti, hogy nem 2 perces harag, hanem mar űrákig tarto harag.

AZ ALOM: Az elso nap erre a veszekedesre ra almodtam, hogy elhagyott, nemtudom mert, nememlékszemhogyan vagy mi volt pontosan, de veszekedtünk egy picit.

A MASIK ALOM: az mas volt. az rogtön masnap történt, de elotte nem veszekedtünk.Es azt almodtam, hogy jol vagyunk, szoraskozunk es utaztunk valahova. Erre jobban emlékszem, mint amarra, de ez is eléggé homályos... Ö mondott valami olyat, hogy nem akarja folytatni, én beleegyeztem és pár perc mulva rajottem, hogy jmicsoda? Valóban? Megkérdeztem, hogy miert, azt felelte, mar nemérdekli, szabad akar lenni, legyünk csak haverok, Nem tehettem ellene semmi, beleegyeztem a barétságba. De nagyon rosz volt eggyütt lenni, elmenni náluk, már nem beszélt meg velem olyan dolgokat, mint pl: hová megy, mit fog csinálni, milyen kedve van, nemkérdezte, hogy vagyok, nemfáj e valami....stb..Aztan talalkoztam vele, és megkérdeztem, szeret e, vagy nem e gondolta meg magát, azt mondta szeret, de ne ugy, es nem fogja magát meggondolni. Nem akar tölem többet.


Ez a második álom azt jelenti, hogy valóban szabadságra vágyik, vagy valami oka van, hogy ne szeressen? El akar hagyni, vagy bármely pillanatba elhagyhat? Nagyon szeretem és nemakarom elvesziteni, ö is szeret az ö saját módján, de az biztos hogy valamit érez ha meg velem van nem? Leci segitsetek ezt megfejteni, mert nagyon félek ettöl az álomtól...


2011. febr. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A TE álmaid a TE félelmeidet közvetítik.
2011. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem olvastam végig.


Csak a mérhetetlen döbbenetemet akartam kifejezni.

Ennyit írni egy álom miatt???!!! ... kettő, tök mindegy.


Én ha álmodom valamit, és felkelek 6-kor, max 6:02-ig agyalok rajta, hogy mit álmottam, de akkor már nagyon súlyosnak kell lenni az álomnak.

2011. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen igaza van az elottem szoloknak! Ne torodj az alommal. Szeretitek egymast es nehogy mar egy ilyen alom alljon a boldogsagotok kozze. Amugy miert gondolod, h 7 ev egyuttjaras utan, parod nem akarna folytatni tovabb? Szerintem kergesdd el ez a buta gondolatot.
2011. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!