Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret az aki egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret az aki egyáltalán nem féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátom egyáltalán nem az. Azt mondja megbízik bennem mert tudja hogy nem kavarok mással. Ez igaz is. De nem tudom...azért valamilyen szinten csak kellene hogy féltsen ha szeret.

Mit gondoltok?

Pedig van egy jó barátom (semmi nincs köztünk), csak interneten tartjuk a kapcsolatot, minden nap e-mailezünk, barátom tudja, meg is mutattam neki az e-maileket, de persze nincs bennük semmi félre érthető.

Akkor a múltkor 2 srác bekopogott a koliszobába, ketten voltunk bent a barátommal, meg sem kérdezte miért jöttek vagy egyáltalán mi van...csak hogy engem kerestek-e.

Hát én nem tudom ezt...

19/l


2011. febr. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kettő nem függ össze!


Szerethet igazán szerethet. Megvan a bizalom.


Attól hogy valaki nem mondja ki naponta h szeretlek így meg úgy az nem azt jelenti h nem szeret...amugy is értékét veszti ez a szó ha csak ugy mondogatjuk-

2011. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy szerethet ettől!

Sőt! Nagy kincs a bizalom, legyél méltó rá! Nagyon fontos, és szép dolgok ezek, és bizony ideális esetben ez lenne a tökéletes! Főleg, ha kölcsönös!


Viszont ha nem működik, (bármelyik fél miatt)az annál nagyobb pofon.

2011. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a féltékenység a kapzsiság ikertestvére, ami viszályt szül.

star warsos idézeteket félretéve:

én teljes mértékben megbízom barátnőmben, mindig meséli, hogy az egyetemen melyik csoporttársával épp mit csinált, stb. egyáltalán nem zavar.


viszont van egy srác, akiről tudom, hogy hajtott a barátnőmre. na az viszont nem nagyon tetszik, ha ő van valamilyen történetben.

2011. febr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is szeretek valakit nagyon is, de nem vagyok rá féltékeny.
2011. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az én exem sem volt rám soha féltékeny

egyszer félrelépett (amiről tudok) aztán simán elhagyott egy másik csajért....

de nem akarok károgni, csak tudd ilyen is van

2011. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki féltékeny, az nem szeret, sokkal inkább birtokolni szeretne. És sok esetben magából indul ki. Nem mondom, hogy mindig, csak sok esetben. Ne aggódj ilyeneken, hogy nem féltékeny, inkább becsüld meg.
2011. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!