Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy fogadjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy fogadjátok egy negyvenes éveiben járó, nagyon gazdag férfi közeledését?

Figyelt kérdés
Aki minden titkolt vágyaitokat megvalósítaná?
2011. febr. 16. 00:45
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
79%

Most hanyatt kellene esnem?

Volt 40 éves pasim, jófej volt működött nem volt gazdag.

A kor nem zavarna.

De nem érdekel a pénz. Nem az az életem központi kérdése hogy milyen autóba teszem a fenekem, vagyhogy kukutyinba megyek e nyaralni vagy mallorca-ra. Nekem a szerelem kell!

Barátkozni barátkoznék vele azért, néha csörögnék vele egy két bulin. SZívesen végighallgatnám hogyan gazdagodott meg :)

2011. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
81%

Már én is 40es ffi vagyok .Nem gazdag de azért szegény sem.Nem kell én közeledjek mert ezek a mostani 20asok meg se várják .Jönnek ők .Tolják magukat a képbe némelyik olyan módon , h engem is irritál . De amelyik nem tolja, riszálja annál is vágom 1 pillantásból 1 hangsúlyból 1 moccanásból, h melyik 20as nőcit kaphatnám meg igen csekély erőlködéssel. És vannak nem kevesen ,de korántsem mind.

Persze én rendes ember vagyok , családom van meg minden és holmi kalandocskák amik igen nagy bajokat okozhatnak nem érik meg nekem a sok ajtócsapkodást. így is mindig a seprűvel kerget az asszony ...alig győzök elszaladni. Pedig áártatlan vagyok ,látszik rajtam ,elég rám nézni.

2011. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

"Ha Te, kedves válaszoló, eddig csak ilyenekkel találkoztál, az meg téged minősít....."


Amiatt leszek valamilyen, ahogy más viselkedik? Ezt azért gondold át újra.

2011. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
91%

Csak elméleti kérdés, mert van barátom (mellesleg nálam fiatalabb, helyes, szerelmes és csóró srác. Emiatt még egy színház sem egyszerű dolog, még úgy se, ha a sajátomat én fizetem.)


KÉrdésre a válasz: bizalmatlanul. Ha az illető nem tetszik, nincs meg a szimpátia, akkor nem érdekelne, mennyi pénze van, nem vagyok krva és nem kötök érdekkapcsolatot.(Biztos van csomó másik lány,aki szívesen tesz ilyet, én nem.)


Az,hogy az illető nemrég jutott pénzhez, még bizalmatlanabbá tenne, már ha úgy fogná fel, hogy "nagykanállal enni az életet" abba nem _egy_ lány tartozik, hanem a "lányok." Sok színész, híres ember, Hugh Heffner stb. terjeszti ezt a nézetet, hogy az igazi férfi az,aki minden nap más nővel van - én többre tartok egy olyan férfit, aki egy nőbe szerelmes,és hozzá hűséges, őt boldoggá teszi.


És 40+ túl idős is lenne hozzám (én koromnál "fiatalosabban" élő, gondolkodó 30N vagyok) - szerintem neked nem a "lányok", hanem a "nők" között kellene keresned, egy 35-40 közötti nő lenne Hozzád való.


Egyéb értékeidről nem írtál, csak arról, hogy gazdag vagy.

2011. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
93%

Nincs mit átgondolnom. Igenis így van. Ha valakinek a környezetében csak ilyen típusú nők vannak, akkor annak oka van és tehet róla az adott illető. Felszínes viselkedéssel, érzelmekkel felszínes emberek lesznek egy idő után körülöttünk.

És nekem a kérdezőről rengeteget elárult már eleve a kérdése, kommentjei is.

2011. febr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
77%

Barátok lehetünk, de ennél több nem.


21/L esetleg lehetsz a pótapám :)

2011. febr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

Sok szeretettel. :D

Babi néni

2011. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
Valaki legyen már oly kedves és húzza le róla az utolsó fillérjét is, majd megfelezzük :)
2011. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

lányok? nos, mindenki lány, aki még nem asszony. (ez bizonyított tény :P)

a nyugdíjasklubban a vénlányok biztosan felkapnák a fejüket egy friss és fess 40es fickó láttán :DDDD


na, nem tagadom, én is lány vagyok, de ha egy fickónak az az összes érdeme, hogy lapul pár húszezres a farzsebében, akkor jobban jár, ha fizetőshöz megy, ott legalább nem kell egymásnak össze-vissza kamuzni hetekig, hogy mindenki megkapja, amit akar :PPP

2011. febr. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező már egy ideje nem válaszol, megijedt a lenyomozós beszólástól, de ne hidd azt el, senki nem fog és tud itt lenyomozni téged, csak irígykedett valaki :P

A pénzed mellé azért szükséged lesz észre és jóképüségre is, hogy szebb fiatal lányt tudj felszedni, anélkül csak csúnyább jut hiába van pénzed, nézik a csajok a külsőt keményen.

2011. febr. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!