Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogy fogadjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy fogadjátok egy negyvenes éveiben járó, nagyon gazdag férfi közeledését?

Figyelt kérdés
Aki minden titkolt vágyaitokat megvalósítaná?
2011. febr. 16. 00:45
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
82%
Nekem volt már gazdag pasim (nem ezért jöttünk össze), de hamar szétmentünk, mert elegem lett belőle, hogy folyton drága dolgokat vett nekem meg drága helyekre vitt azért, hogy felvágjon a pénzével. Láttam rajta, hogy menőzésből csinálja, meg mondogatta is, hogy szerencse, hogy gazdag, mert ha nem lenne sok pénze a szüleinek, nem tudná, hogy tegyen engem boldoggá... No comment. Engem csak ne akarjon senki megvesztegetni "szerelem" címszó alatt.
2011. febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo!Szerintem alapbol elutasitjak a 20 eves lanyok egy negyvenes ferfi kozeledeset.Mint it is lathatod sokan mondjak egy ven kejsovarnak titulaljak.Amig nem volt penzed nem volt nod?Nos akkor valoban igaz,hogy a penzeddel sok not kaphatsz(bar ne hidd korantsem,hogy mindet).Ha meg azerdekel<hogy valoban csak a penzed miatt van veled,vagy onmagadert,nem kell elmondanod,hogy gazdag vagy.Ha draga kocsid van,mondd,hogy berauto,az armani oltonyodre mondd,hogy turkas,es ne vidd draga etterembe.HA csak egy honapig titokban tudod tartani gazdagsagodat mar eldol,hogy marad a lany vagy nem.Egy biztos:mindig emlekezni fognak rad azzal a tudattal,hogyha akkor nem szalasszak el a lehetoseget most nem 3 muszakba jarnanak dolgozni,hanem valahol lobalnak a labukat valamelyik tengerparton.Ez tuti!
2011. febr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
71%
Nem az a lényeg ti butus nőcik, hogy ki a kérdező, hanem hogy titeket ez a kérdés roppantul felizgat, már csak azért is mert ennyire sokan válaszolnak.Néztem akik azt írták, hogy nem fogadná el a közeledést, azt jól lepontoztátok.És még csodálkoztok, hogy egy kis pénzzel az ember úgy gondolja, hogy a legtöbb nő szétteszi neki?
2011. febr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező tipikusan az a fajta, aki direkt fel akar vágni ezzel. Gondolom eddig nem nagyon válogatott a 20 éves lányok közt, tehát ha eltitkolja, ezután sem fog...

Amúgy van egy gyanúm, hogy kamu...

2011. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim válasza:
100%
Jó a sok pénz de a szerelem -később a szeretet -sokkal fontosabb!!
2011. febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
88%

Én konkrétan azért válaszoltam, mert felháborít, hogy manapság minden a pénz és a szex körül forog. És többre tartom magam ennél.

Ettől függetlenül biztosan rengeteg nő van, akik megvásárolhatók.

2011. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon szívesen fogadnám, fiacskám! 75/L ;)
2011. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
54%
alapvetően pénznel nem lehet megvenni midenkit...van sok csaj persze akik ha meglátják az audi vagy merci kulcsát a zsebedve akor rögtön térdelnek is eléd és huzzákl le a slicced...de a maradékot is meg lehet nyerni közvetve a pénzel. persze kell hozzá jomodor meg egykis stilus de ugyanmár melyik csaj ne szeretné ha elvinnéd hetente étterembe vagy csak ugy elugrunk bécsbe nyalarni megyünk télelni meg sielni meg ilyenek. persze mondja h deszarul esik h nem tud beszálni a költségekbe de azért csak elmegy veled. vagy elfogdja a színházjegyet a koktélokat a wellneshétvégét...nem old meg mindent a pénz de a nőügyeket leegyszerüsíti. hozzáteszem azse igaz h pénzel az élet egyszerűbb de ez már mástéma
2011. febr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
77%
Lepontozhattok, de elfogadnám.
2011. febr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
66%

sehogy. Nem fogom elcseszni az életemet egy hozzám képest "vénemberrel"

21-L

2011. febr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!