Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Mást szeretek 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Mást szeretek 16/L

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 3 éve minden télen megpróbáltuk együtt ez most se volt másképp, de nem jött össze. Állítólag túl passzív és vele van a gond, mert még nem volt rendes kapcsolata. Erre beajánlotta a legjobb haverját, hogy mesél rólam amióta csak ismer és hogy összeillenék vele. Szerintem ez nagy bunkóság volt. Mindegy. Nyáron egy buliban kavartam egy sráccal aki azóta is nagyon szerelmes belém. Bármit megtenne értem, de én a másik srácba vagyok szerelmes:( és úgy érzem ha ő nem lenne akkor meg tudnám próbálni vele is, de úgy érzem csak kihasználnám...:/ Mit tegyek?
2011. febr. 16. 00:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor ne járj senkivel. Majd ha valakibe megint szerelmes leszel, azzal!
2011. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Végre egy hasznos tanács:) és szerinted a srác aki mondva elhajtott csak így akart dobni vagy tényleg csak fél egy kapcsolattól?
2011. febr. 16. 00:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor itt már belép a boszorkánykodás is. Gyárthatok neked nem occó, nem méd in csájna voodoo babát, eredeti becsempészett szalmából, egy kis műselyemmel. Amit a kedvedért befestek vérvörösre, hogy még inkább átjárja lelkünket a vér, melyet látnod kell, miközben szúrkálod annak a csávónak a falloszát, aki elutasított. Továbbá vállalok még különböző rituálékat is, kristálygömbből jósolást. Azt hiszem neked a megfelelő ajánlatom mégis a voodoo baba mellett az átkok elhintése lesz. Csak kérlek, mielőtt jössz hozzám hozz magaddal pár békalábat, mert kell az átkozó főzethez.
2011. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Remélem jól esik viccet csinnálni ebből a kérdésből...
2011. febr. 16. 00:34
 15/17 anonim ***** válasza:
Sok itt a h*lye.. ha gondolod, dobj egy privit, szívesen segítek, ha tudok.
2011. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ink jöjj össze valaki mással, akit ugyanannyira tudsz/akarsz szeretni, és érzed hogy ő is szeret :)
2011. febr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen ujraprobalasok sehova se vezetnek. Ami nem megy azt nem kell eroltetni. Szerintem vedd tudomasul hogy vege, hagyj magadnak egy kis idot hogy lezard. A masik sraccal legy oszinte, ha tenyleg szeret akkor lehet hogy meg var is rad valamennyit.
2011. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!