Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt, de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de már van pasija, mit tehetnék? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki az alattam lévő évfolyamba jár. Az a helyzet, hogy beleszerettem, viszont neki már van pasija. (Nemrég elvéltak, de újra összejöttek.) Az is probléma, hogy nem merek még csak ráköszönni se :( viszont nagyon szeretem... Segítsetek pls :)
2010. máj. 10. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
türelem...
2010. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Áruld már el, hogy hogy vagy szerelmes belé, ha mégcsak ráköszönni sem mersz. Feltételezem, hogy túl sokat nem beszéltetek, akkor mitől szerettél bele?
2010. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem tudom... Megláttam és beleszerettem. A nevét is csak később tudtam meg.
2010. máj. 10. 15:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te egy gátlásos fiatalember lehetsz, viszont a szerencse a bátraké, tudod. Merj ráköszönni, egy sziába nem halsz bele. Viszont szerintem addig ne nyomulj a csajra, amíg van barátja. Ha a lány szereti, akkor úgysem néz másra. Egyelőre csak próbálj meg barátkozni vele. Köszönj rá, menj oda hozzá hülye ürüggyel, hány óra van... stb. És kezdj beszélgetni vele. Aztán ha mégis szakít a barátjával, te legyél a legsegítőkészebb haver... Majd kialakul :) Hajrá.
2010. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Türelem..., türelem..., türelem...

Közben ne élj szerzetesként csajozz nyugodtan.

2010. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
oké...csak az is probléma hogy egyszer beszéltem vele msn-en, és sajnos szerelmet vallottam neki, viszont elég nyálas módon :S
2010. máj. 10. 21:22
 7/14 anonim ***** válasza:

De szánalom gyerek lehetsz!:D Biztos rajtad röhögnek.:D


Küldj képet, azt feltesszük a napiszarra.XD

2010. máj. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
A turelem rozsat terem.azt a rozsat majd odaathatod valentin napkor:))
2010. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát az buktagyanus..és mit irt vissza?
2010. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de a kérdés már többé nem aktuális ;)
2010. máj. 21. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!