Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért tartanak a nők bunkónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért tartanak a nők bunkónak?

Figyelt kérdés
Másod éves egyetemista vagyok. De olyan mint ha nem is egyetemre járnék, hanem óvodába. Finoman szólva is, sok pláza cica jár oda. Óra végén, beszélgettem egy lánnyal, akit csak most ebben az évben ismertem meg, de ismerem a barátnőit. És véletlenül meghallatom, hogy azt mondja a barátnőinek, hogy "velem, tök kedves volt!", - mondatott.
2011. febr. 15. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Melyik egyetemre jársz Kedves Kérdező? :)
2011. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az élet egyik nagy kérdése.

Am. szerinted mi honnan tudjuk?:D

2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Futurare ***** válasza:
75%
Ezek a mai nők... pfff. A 80%-uk (mindenki döntse el, hogy hová tartozik) olyan buta, hogy besírok. Állunk a buszmegbe, azt egy méterre tőlünk két csaj hangosan elkezdi méregetni haveromat, mert az háttal állt nekik... szerinted? Annyira arcátlanok, hogy elképesztő. Persze tisztelet a kivételnek, ami jelen esetben is szép számmal van. Gondolom, aki ezt elolvassa, annak én leszek a bunkó, és magát a 20%-ba sorolja. (Y)
2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
21:48: Én magam igenis a 20%-ba sorolom:D, de (sajnos) egyetértek veled, néhány lány/nő elképesztően ostoba tud lenni.
2011. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Futurare ***** válasza:
75%
Azt már szeretem, ha egy nő képes a többit felmérni, és megítélni.
2011. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Te foglalkozol komolyan ezzel?

UGyan MÁr!

Ne is foglalkozz velük az a lényeg higgy magadban a többi nem számít :D

18/F

2011. febr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbálok rendes lenni, meg minden, erre meg ezt kapom. Lehet, hogy csak én fújom fel az egészet.
2011. febr. 15. 21:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:48! Ha azoknak a lányoknak a kik bunkónak tartanak és a 20% sorolják magukat sok eszük lehet... Teljesen értelmes, normális dolgot írtál. Sajnos anno nálunk is már általános iskolában elkezdődött ez az egész, hogy aki nem plázacica azt lenézik. Mert nem ittam nem dohányoztam és nem drogoztam. Szégyellem is magam, hogy ennyi idős koromra még becsípve sem voltam. :)

A kérdezőnek: nem tartanak bunkónak egyszerűen ostobák! Sajnos ők azt nézik milyen márkájú ruhában jársz, esetleg milyen kocsiba ülsz be vagy hova jársz bulizni. Egy normális értékrenddel rendelkező (mint mondjuk te) nő nem mondana ilyet és főleg nem úgy, hogy esetleg te is hallhasd! Nincs veled semmi baj csak "kivet" magából ez a fajta társadalom! Ha rám hallgatsz nem bánd!

2011. febr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 RaksashaGirl ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz velük.. A mi osztályunkban is van egy plázapics@-csoport.. Egyik nap kiutálják az egyik tagot, másnap a "hová mész te kis nyulacská"-t éneklik.. -.-"

Kérdésedre a válasz: Mert ezeknek ennyi eszük van!

Nem kell velük foglalkozni. A normálisabb csajokra fordíts több figyelmet.. ;)

Amúgy én is lány vagyok, ha esetleg valaki (nőnemű) nekiállna nekem nyavalyogni a válasz miatt.. Köszi hogy nem teszitek.

2011. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!