Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gyávaság lenne? Nem tudom, mit tegyek.16F

Figyelt kérdés

Van egy leányzó akivel még az elején barátságnak indult az egész. Nagyon jól elvoltunk,lett barátnőm,jól ment minden míg nem láttam a két szememmel,hogy megcsal és mellettem volt pasija,szakítottam is vele.. A lány mindig kiállt mellettem,megvigasztalt,megértet,jól ellehet vele beszélgetni,volt hogy egy napot átbeszéltünk,úgy hogy nem unatkoztam. Aztán egyre jobban kezdtem megkedvelni,és felmerült bennem,hogy mi lenne ha ő lenne a barátnőm?szinte tökéletes a lány számomra,kedves,aranyos,szép,házias,vicces,megértő,és segítőkész,széles látókörű..

Múltkor elmondtam,neki,hogy szeretem,ő is bevallotta mit érez irántam. De én valamiért késztetést érzek arra,hogy kerüljem.. Pedig emlékszek arra,hogy mikor mondta,hogy nemsokára ide költöznek a hozzám legközelebbi városba,mennyire örültem..


Nem tudom eldönteni mit tegyek,szívesen járnék vele,de valami mindig azt sugallja,hogy ne..


2011. febr. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez max akkor lenne szívás, ha nem tisztáztad volna még vele, hanem előtte állnál. Akkor érthető lenne, mert mivan ha, és akkor lehet a barátságnak is lőttek. De így szerintem semmi para nincs. :)
2011. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hú, ez érdekes amit írsz.

Szerelmes vagy a lányba, vagy csak szereted őt?

Mert hiába lenne ő tökéletes barátnőnek az eszed szerint, ha a szívedben, mélyen "csak" barátnak tekinted. A szerelem spontán jön, nem mindig az iránt aki nekünk tökéletes lenne, és ezt nem lehet "erőltetni", és nem is kell, ezt tartsd szem előtt!

Lehet, hogy az a gond inkább,hogy a barátságotokat nem szeretnéd elveszíteni, a párkapcsolatért "cserébe".

Szerintem egy baráti kapcsolat gyakran jelenthet többet, és lehet nekünk értékesebb és fontosabb, mint a szerelem.

Vagy egyszerűen csak félsz a változástól, mint általában mindenki. Talán úgy vagy vele, hogy túl szép, hogy igaz legyen, és nem akarod elrontani... egy csalódás után mindig nehezebb.

2011. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább attól félek,hogy ő is átver. Pedig ismerem a múltját előbb verték őt is át a pasijai mint ő őket.. Velem meg dettó,előbb vertek át az eddigi barátnöim,mint én őket. :S
2011. febr. 15. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy minden túl szépnek tűnik? Szerintem érdemes megpróbálni, mert különben folyton arra fogsz gondolni, hogy elszalasztottad a lehetőséget.
2011. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha belevágsz, elmúlnak a félelmeid, talán.

Az hogy félsz, nem lehet ok arra, hogy elveszítsétek egymást.

2011. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!