Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most végül is mi van? (bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végül is mi van? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel sokat szoktam msnezni, és mondtam hogy én nem barátkozom és tisztában van vele hogy ha bármi lesz köztünk az nem barátság. Ma láttam egy olyan facebook kiírást hogy kapcsolatban. Este beszéltünk msnen, nem akartam megmondani hogy tudok róla, úgy gondoltam ha fontos elmondja, próbáltam úgy terelni a beszélgetést hogy elmondja, de nem mondott semmi konkrétat. Mint ha kicsit nehezebben vette volna a közeledésemet. Ha tényleg kapcsolatban van akkor szerintetek megmondaná? Vagy lehet hogy van rá valami más logikus magyarázat. Én nem akarok olyannak tűnni mint aki kémkedik utána, mivel nincs is köztünk semmi, én mondtam hogy még nem állok készen, így az én hibám ha összejön közbe valakivel. Csak örülnék hogy ha igaz akkor elmondaná.
2011. febr. 15. 18:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, nem akarlak elkeseríteni, de ha arra vársz, hogy magától mondja el,akkor várhatsz egy ideig...én a helyedben ezt tenném: megvárom míg Ő ír rám, és pár sor beszélgetés után ennyit mondanék neked: ,,Tényleg most látom...van valakid? Gratulálok...:)" Egyszóval ,,nekiszegezném" a kérdést...erre mondania kell valamit.
2011. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!