Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapott mar ki valaki egy "ilyen" nőt?

Figyelt kérdés

[eloszor is bocsanat az ekezetek hianya miatt, a billentyuzetem angol,es babras ezert a neten ekezeteket masolni kulon-kulon egy fel oldalert, koszonom a megertest]

Van egy eleg jo kapcsolat, jo 3 honapja. Nem epp “meg egy tini szerelem”,legalabb is ugy indultunk neki. A baj onnan kezdodik, hogy elottem volt egy eleg hosszu”unalmas,megszokott,mar-mar kenyszer” kapcsolata[ot idezve]. Ahogy megismertem, es ahogy a dolgok alltak az elejen azthittem osszemelegedunk egy-ketto, egeszen az intim kapcsolatig[o is ugy mutatta, es ugy adta magat]. De ittvagyunk, tul a 3. honapon es mar-mar azthittem mindjart ittlessz”amikor o is jonak latja”, errefel valentin nap alkalmabol bedobja azt, hogy:”mit szolnak hozza ha o megfogadna, hogy csak hazassag utan akarna szexelni…?”. En meg :O nem is tudtam mit mondjak, csak viccel? szivat? talan tesztel?[eppenseggel kinezem belole] de miert!? Itt nemertem a noket…egyszeruen nem megy…Szoval miert adja a barati korben is masnak magat meg mikor megismer valakit aztan meg ilyet tenne[meg csak a gondolatmenete sem volt ez az elejen, teljesen masnak ismertem meg,akinel ez fel sem merul]? Par nap mulva talakozunk, hogy”elbeszelgessunk szemelyesen”,de igazabol nem tudom, hogyan reagaljak ra, vagy mit is mondjak, hogy helyen valo legyen. Nyilvanvalo azt akarja latni ha szakitok e vele ezert, es igen ez egy eleg jo ok lenne, mivel az en ezelotti kapcsolatomat el se tudtam volna kepzelni”ezek nelkul”… en nem tudom[meg] hogy o miken ment keresztul, vagy mi volt olyan “rossz” az ezelotti intim kapcsolataban, hogy ennek en igyam meg a levet…de igy sem lehet…szamomra[mintha hianyozna egy fontos lancszem az ekszerrol]. Megertem, hogy nem fekszik le egybol valakivel, esetleg meg azt is elfogadom, hogy nem szereti az oralis szexet sem... megis mondja, hogy varjak”meddig o ugy erzi, hogy megeri ez a kapcsolat”…varok, mar azthittem nem kell sokat… de most ez? Vegyem egy ajtonak ami most becsukodik elottem? Fogadjam meg en is? Nemlehet, nem nalam…Igazabol cask ugy jonnek az otletei, nemtudom mennyire gondolja komolyan, vagy hogy csinalhatnam, hogy kiabranditsam ebbol, hogy megertsen engem is… Kerem, ha valaki volt efele helyzetben, esetleg nemcsak tanacsot de megoldast is tud ajanlani, halgatom…Koszonom szepen.


2011. febr. 15. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte. Megmondod neki, hogy neked fontos a kapcsolatban a szex és ennyi. Nem kell szakítani, ha ő ezt nem tudja elfogadni, akkor majd ő elmondja neked. Nyilván nincs jövője a kapcsolatotoknak, ha házasság előtt nem fekszik le veled, úgyhogy nincs vesztenivalód. Viszont lehet csak azt akarja tesztelni, hogy kívánod-e, illetve mennyire vagy őszinte. Légy őszinte, ennyi.
2011. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fülünyúl ***** válasza:
Lehet, hogy teszteli a kitartásod, és hogy nem csak a szex miatt nyomulsz rá, na de ezt normális nő nem 3 havi kapcsolat után kezdi el, mert ott már baromság. Lehet segítene mindkettőtöknek megérteni a másikat ha erről nyíltan beszéltek, ő mondja el miért nem szeretne házasságig szexelni, te pedig mondd el neki hogy miért szeretnél. Ha nem juttok közös nevezőre, akkor érdemesebb lesz szétválni.
2011. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom... igazan megnyugtato...
2011. febr. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!