Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok az exektől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok az exektől kapott plüssökkel?

Figyelt kérdés
Valamiért mindegyik ajándékozott már minimum egyet. Mindegyikhez köt valami emlék, nem igazán tartom őket szem előtt, kidobni meg sajnálja az ember, ha annyira mégse sértették meg... Anyám szerint ha nem kell hasznosítsam, ajándékozzam oda másoknak szülinapra ilyesmi, de valamiért ezt eléggé morbidnak találom.
2011. aug. 19. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Égesd el
2011. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
égesd el, csinálj belőle voodoo babát, vagy nem tudom, tedd el egy dobozba a szekrénybe
2011. aug. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kuka
2011. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor van ilyen ajándékozás szegény gyerekeknek. Én is ezt tervezem a sok száz plüssömmel.
2011. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadnám kis gyerekeknek akik örülnek neki.Biztos van olyan ismerős akinek van kisgyereke..
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én bevittem az összeset a helyi óvodába :)
2011. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Add nekem, imádom a plüssöket :D.

Viccen kívül csak azt tudom mondani, mint az előttem szólók is. Sok olyan gyerek van, akiknek nincsenek szüleik, árvaházban élnek, vagy ha vannak is szülek, lehet nincs rá pénzük. Nem nagy dolog, de nagyo nagy örömöt lehet vele szerezni egy kisgyereknek :).


19/F

2011. aug. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vidd be egy helyi gyerek kórházba/óvodába , ismerősöknek , akik szerényebben élnek (és van gyerekük) , nagyon jól esik az embernek :)

Van Pesten időnként ilyen hokimeccs , aminek a szünetében az emberek bedobálják a hozott plüssöket , amiket később szegény gyerekeknek adnak :) (ha szereted a jéghokit)

Kidobni kár.

2011. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Vagy add oda a kutyának, jó lesz neki játéknak!

Vagy ha elfogyott a WC-papír esetleg ki is törölheted vele...:D

2011. aug. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Visszaadom az exnek, csináljon vele ő, amit akar.
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!