Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem volt őszinte velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt őszinte velem? Vagy őszinte volt, csak most változott? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Volt párommal nem sokáig voltunk együtt, de szerettük egymást már előtte is. Szakított, mert nem bízott bennem, és távkapcs így nem megy. Állítása szerint alakul ez a bizalom pozitív irányba, csak legyek türelmes. Tudja hogy szeretem, bevallottam neki, egy ajándék keretében meglátogattam, elmentem hozzá. Utána minden szép és jó volt, segítettem eligazodni a felvételijén, majd tegnap a fejemhez vágta, hogy vasárnap azért lépett le köszönés nélkül, mert megunta a beszélgetést, és hogy egyfolytában beszélgetünk, pedig ő nem szeret beszélgetni, egyedül érzi jól magát, nincsenek igaz barátai. Közben oszt társai szerint társasági ember, beszédes. Ezt, hogy nem társasági már azelőtt mondta, hogy összejöttünk, nem csak most.


Azt mondta néha szeret, néha nem, talán összejövünk még, de ő először munkát akar, nem kapcsolatot. Tegnap elég csúnyán elküldött a fenébe. Okés, elismerem, vannak hibáim, ezt neki is elismertem, megbántam. De tényleg így kellene viselkednie? Nem lenne egyszerűbb elküldeni, megmondani, hogy esélyem sincs, és akkor én se zaklatnám ennyit?


Konkrétan rákérdeztem, miért nem volt őszinte? Még abban sem, hogy ki is ő valójában, milyen személyiség, nekem a visszahúzódó oldalát mutatta.


Miért ilyen?


2011. febr. 15. 15:24
 1/8 anonim válasza:

úgy látom hasonló gondjaink vannak.


nem tudom mennyire vigasztal, sőt, lehet hogy semennyire, de nézd,velem is hasonló kép viselkedett a "volt" párom:


összejöttünk, megvett, megadott nekem mindent. majd találkozunk, de most nincs ideje(távkapcs) egyre ritkábban hivott. majd találkozunk hétvégén. nem "tudott" jönni. majd találkozunk 1 hónap mulva. utolsó nap, amikor már jött volna bejelenti, hogy sajnos nem tud. egyre gyakrabban hivott, és visszahallottam, hogy már nem járunk (nem mondtuk ki, hogy nem) de mekkora jó volt velem a szex.

én ezt nem birom feldolgozni. a te barátod legalább adott némi magyarázatot :)

2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom hány éves vagy, gondolom ha a pasid felvételizik 18 körül lehetsz. Az én véleményem 21 éves koromra az, hogy egy embernek az életében az a legfontosabb, hogy legyen valakije, hogy szeressék és, hogy ő is szerethessen valakit. Akinek a munka, karrier fontosabb mint ez, olyannal nem is érdemes semmit kezdeni. Meg hogy nem társasági ember, na hagyjuk már ezt, nincsenek igaz barátai ez lehet, de ez nagyrészt rajta múlik és neki kéne ezt belátni és megváltoznia és erre előbb-utóbb ő is rá fog jönni. Néha szeret, néha nem? Ez meg már mindennek a teteje. Ez kb annyit tesz, hogy jó neki, hogy van valakije, de ez lehetne 1000 másik lány is. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez szerintem majdnem biztos. Tipikus gyáva ember, aki nem meri vállalni az érzéseit. Azért mondom ezt ennyire biztosra, mert én ugyanebben a cipőben jártam évekig (mint ő) és gyűlölöm az akkori énem.

A lényeg, hogy belekerültél ebbe a helyzetbe így nyilván nehéz hagynod a francba az egészet, de basszuskulcs... Nincs benned egy minimális büszkeség sem? Még te érzed magad hibásnak?

A véleményem, hogy hagyd a fenébe, ha érdekled úgy is keresni fog(ezt ne mondd neki). Valószínűleg nem fog, mert nem szeret "azért ilyen" válaszolva a kérdésre. Muszáj erősnek lenned, mert te fogod meginni a levét.

2011. febr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Tegnap már eldöntöttem, hogy hagyom a fenébe.


Valójában 22 és 23 évesek vagyunk, azért most felvételizik, mert szakmát csinált, és most jött rá, hogy kellene diploma is. Mióta így leoltott már beszéltünk, bocsánatot kért, de eldöntöttem, nem fogom keresni. Nehéz lesz, de majd lefoglalom magam valamivel.

2011. febr. 19. 09:01
 4/8 anonim válasza:

Helyes! Ügyes vagy. Légy kitartó. Hidd el találsz majd mást aki sokkal jobb, csak legyen meg a büszkeséged. (2. voltam)

21/F

2011. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ^^
2011. febr. 19. 10:36
 6/8 anonim válasza:
Na fejlemény?
2011. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kezdek kiakadni. Nem is érdekli, hogy nem írok rá, ez felettébb rosszul esik. Állandóan fent van facebookon, de még csak annyit se írna, hogy mi újság. Semmi... Ma már sírtam is emiatt :(
2011. febr. 22. 19:56
 8/8 anonim válasza:

Remélem vigasztal, hogy hasonló cipőben járok. Én is feljárkálok facebookra/msn re de cseszik rám írni. Ez egyszerűen annyi jelent, hogy nem szeret és kész. Tudom, hogy rohadt szar de muszáj elviselned, mert nincs már semmi értelme az egésznek. Légy erős!


21/f

2011. febr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!