Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy srác. 3 hónapja ismerem. Nagyon aranyos, kedves... stb. Randiztunk is 7szer. De elmondta, hogy most olyan korszaka van, amikor utálja magát, és hogy most nem akar kapcsolatot tőlem, mert az előző barátnőjével szeptemberben szakított és, ha most bele menne egy újabb kapcsolatba, az csak a volt barátnőt pótolná. A lánnyal másfél évig járt...

Kedvelem a fiút, de nagyon és sajnos már nem tudok barátként tekinteni rá, pedig muszáj lesz. Bár azt mondta, ha a tavasz eljön talán az életkedve is visszatér, és akkor még talán lehet vmi. Várjak rá, vagy inkább felejtsem el?... facebookon rendszeresen beszélünk, kivéve mióta ilyen állapotban van, de addig mindig mondta, hogy hiányzom neki, meg biztos aranyos lehetek, mikor felkelek az ágyból... megírta, hogy tetszem neki, bár ez még decemberben volt. Azóta megváltozott volna a helyzet? Nem tudom :S


2011. febr. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes szerintem. Adj neki időt, aztán ha lesz valami, akkor lesz. Ha nem, azt is el kell fogadnod, de ne legyél erőszakos, mert azzal csak elriasztod.
2011. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha te nem tudod, mi honnan a fenéből tudjuk?

kérdezd meg tőle

egyébként a várakozásról is neked kell döntened:

megéri-e?

ennyire szereted-e?

2011. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát, lehet már elijesztettem... eléggé nagy önbizalom hiányban szenvedek, nem tudom mit kedvel bennem... tehát nem tudom mi a helyzet... olyan kérdéseket tettem fel neki, mint pl.: akar e tőlem egyáltalán vmit, vagy csak jó beszélgető partner vagyok... vagy, hogy többet akar e tőlem barátságnál... mert ő Pestre én meg Debrecenbe akarok tovább tanulni, és elválnának útjaink... de ugye egy kapcsolatban nem számít a távolság... vagy igen... ezt is leírtam...
2011. febr. 14. 23:01
 4/5 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok? most egy városban éltek?
2011. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő 19, én 18, és egy városban élünk
2011. febr. 15. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!