Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a párotoknak kívántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a párotoknak kívántok Boldog Valentint?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel jóban vagyunk de nincs köztünk több ráadásul neki kapcsolata van. De felhívott és Boldog Valentin Napot Kívánt.. Kicsit zavarban voltam mert ez a szerelmesek napja.. és nem tudom most hova tenni az egészet
2011. febr. 14. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mint a karácsony, mindenkinek kívánnak boldog karácsonyt, mert az kötelező rossz. Én a barátnőmnek se kívánok boldog valentin napot, inkább csinálok neki egy újabb boldog napot.
2011. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, csak a páromnak.

Viszont már nem egy helyen úgy olvasom, hogy a szeretet és a szerelem napja. Ezt szerintem az ajándékbiznisz miatt akarják bevezetni, hogy még több csentresz keljen el.

De eredetileg ez kizárólag a szerelmesek napja.

2011. febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom a Valentin napot,mert értelmetlen és nem is magyar ünnep. A szeretet nem ettől a naptól függ.
2011. febr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sem tartom a valentinnapot, de bírom, hogy ilyen "ünnepeken" hirtelen mindenki milyen magyar lesz...

Viszont, amikor arról van szó, hogy amerika milyen csudi jó és csudi menő, de magyarország egy retek, akkor mindenki egyetért... érdekes... egyszer szeretjük az országot, büszkék vagyunk magyar mivoltunkra, máskor meg tiszta szégyen...?

De persze lehet, hogy te nem ilyen vagy!

Csak eddig ezt tapasztaltam.

2011. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nem nagyon izgat ez az egész felhajtást, de sok ismerősömnek kívántam boldog valentinnapot.
2011. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!