Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék megismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék megismerni egy lányt de hogyan kéne hozzáfognom?

Figyelt kérdés
Buszon utazunk együtt.Csak értelmes válaszokat várok. :) Nagyon szép lány. 13 éves vagyok még nem volt barátnőm és tehetetlen vagyok. PLS segítsetek.
2011. febr. 14. 14:44
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
De jó Tibi. :) És hány éves vagy?
2011. febr. 14. 15:31
 22/34 gritty ***** válasza:
Akkor is legalább megpróbáltad. Aztán ha nemet is mond, lehet, hogy hazamegy átgondolja, hogy milyen aranyos voltál. Esteleg megbeszéli a barátnőkkel és még az is lehet, hogy utána Ő fog hozzád odamenni és akkor majd Neki csuklik el a hangja. De ha meg sem próbálod, akkor nem tudod meg mi fog történni. Azt nem bánnád?
2011. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 gritty ***** válasza:
Én az idén leszek 36.
2011. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Menj oda, köszönj neki, és mondj neki vmit, bármit. A szöveged amúgy se lényeg, a lányoknak a külső számít.
2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
De szeretném.És már a tekintetéből is meglátszik hogy akar e velem ismerkedni vagy valami?Amikor szál fel pl a buszra hogy keres e vagy nem vagy valami?
2011. febr. 14. 15:37
 26/34 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom akkor sztem nincs túl sok esélyem de azért sztem kinézek valahogy.De nem tudom hogy hogyan. :((( Ha akarnék barátnőt akkor simán lehetne de nem akarom az első CSÓKOT elpazarolni. :))
2011. febr. 14. 15:40
 27/34 gritty ***** válasza:
Erre azt mondják az okosok és szerintem is van benne valami, ha egy csaj/nő 2-3 másodpercnél tovább a szemedbe néz, akkor érdekled és lehet, hogy akar is valamit Tőled.
2011. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 gritty ***** válasza:
Nem is tudod, mennyire örülök ennek, hogy a Te korosztályodban is vannak ilyen normális gondolkodású fiatalok! Na pont ilyet szeretnék majd a lányomnak!!!
2011. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
:) Én mindig követem a tekintetemmel Múltkor így ültünk. -_ _ - A búszon egy sór egy sór és egyfolytába bámúltam és előbb fel is keltem a helyemről és úgy is bámúltam.
2011. febr. 14. 15:43
 30/34 A kérdező kommentje:
:))) Szerintem a sex és az ilyenek hogy már elvesztem 13 meg 12 évesen az semmire se jó.Hülyeség még az egész de majd egyszer 16-17 évesen már nem szeretnék szűz lenni de nem is fogok leálni egy k.r.a-val.Majd az igazival. :)))
2011. febr. 14. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!