Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretnék megismerni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék megismerni egy lányt de hogyan kéne hozzáfognom?

Figyelt kérdés
Buszon utazunk együtt.Csak értelmes válaszokat várok. :) Nagyon szép lány. 13 éves vagyok még nem volt barátnőm és tehetetlen vagyok. PLS segítsetek.
2011. febr. 14. 14:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Ennek nincs más módja, mint hogy odamész hozzá és beszédbe elegyedsz vele.
2011. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Irodában dolgozol? (Csak úgy a fax miatt gondoltam.)


Emiatt ne aggódj, odamész hozzá, köszönsz neki, sziaköszi, szervuszheló. Aztán kész.

2011. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:

Te: szia, x vagyok, nem ismerlek valahonnan?

- szia, nem hiszem.

- X vagyok, téged hogy hívnak.


Ha már szóba elenyedtél vele kezdj el beszélgetni.

2011. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
De csak úgy?Szia hello.Meg sztem a nevem is olyan hülye.Tibinek hívnak nem tetszik a nevem.Olyan hülye a kimondása vagy nem toom.
2011. febr. 14. 14:49
 5/34 anonim ***** válasza:
Tibi, Tibi, Tiibi, Tibbi, Tibi nem olyan vészes, bár tény, hogy nem valami "menő".
2011. febr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Akkor vigyél neki Tibi csokit, a felirat alá ragaszd fel a telefonszámod és szó nélkül nyújtsd át. Szerintem fel fogod kelteni a figyelmét :)
2011. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 gritty ***** válasza:

A Tibi jó, a Tibi finom, a Tibi különleges....

Úgyis megkóstolja meglátod, csak ne légy túl rámenős!

2011. febr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ez eszembe se jutott nagyon jó akkor ahol leszál átadom neki és tipli csak akk az MSN címemet adom meg neki :) Telón nem szeretek beszélni.
2011. febr. 14. 15:05
 9/34 gritty ***** válasza:

Na azelrohanást felejtsd el! Ne légy már ilyen kis nyuszi!

Biztos fel fogod kelteni Te is az érdeklődését, csak el ne fuss! Hallgass rám, oksa?

2011. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
:) Nem akartam elfutni hanem elgyalogolni. :D De halgatok rád.Csak azt nem toom hogy akkor mit mondjak?Ezzel akkora nagy gondom van hogy ááááááá.
2011. febr. 14. 15:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!