Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy van egy barátnőm, vagy csak volt nem tudom, a legjobbnak tituláltam. Együtt jártunk középiskolába, nagyon nagyon jól megvoltunk, tényleg, mintha megtaláltam volna a másik felemet, teljesen tökéletesen hasonlítottunk mindenben, szóval minden klappolt. Egy valamiben azonban nem értettünk egyet. Én inkább bulizósabb vagyok, voltam akkor is, szerettem volna néha kimozdulni itthonról, és hívtam őt is. De ő a családjára hivatkozva meg egyéb dolgokra soha nem jött. (A sohát a szó legszorosabb értelmében mondom, soha sehova...) Egy idő után ez kezdett engem idegesíteni, hogy suli után meg sulin kívül sehol meg semmikor nem találkoztunk, nem csináltunk közös programokat, állandóan volt valami kifogása, nagyon zavart. Ha valaki a barátom, szeretnék vele találkozni a szabadidőmben is. Aztán suli után másfelé indultunk. Így már a suli is kiesett, programokra ugye szintén nem jött, szóval kezdtünk egymástól távolodni, a barátságunk msnre redukálódott... De már ezek is kezdenek elmaradozni, és nagyon nagyon zavar, idegesít, és csalódottnak érzem magam. Pedig én írtam neki e-mailt, állandóan valami hülyeséggel jön, hogy miért nem ér rá, meg hogy most ezzel meg azzal van, annyira iszonyatosan féltékeny vagyok :@ rám soha nem szán két percet sem, mostanában állandóan másokkal mászkál, meg találkozgat :(:( velem bezzeg soha nem akart semmit programot csinálni. Aztán ha végre valahára sikerül kapcsolatba lépnünk egyszerre elmondja, hogy milyen jól érezte magát x-el meg y-al, hát kösz -.-" meg, hogy buliba járnak, ez kiütött teljesen, azt hittem sírógörcsben török ki :'( mindenki mással sokkal jobban érzi magát mint velem, ez annyira hihetetlenül szarul esik, szavakba sem tudom önteni mit érzek pontosan:( És nem is arról van szó, hogy ez egyoldalú barátság lett volna, ő is ugyan így gondolta, mint én, ő is sokszor nevezett a legjobb barátnőjének, mondta, hogy szeret, meg mindent megbeszéltünk mindent titkát elmondta, tehát nem az volt, hogy ráakaszkodtam. Beszéljek vele, elmondjam ezeket neki?? Vagy mit csináljak?? Gondoltam arra is, hogy nem beszélek vele, nem mondok semmit, hagyom hadd haladjanak a dolgok...ha nem keres nyilván nem véletlenül nem keres, biztos nem kíváncsi rám, én meg nem akarom ráerőltetni magam, az olyan szánalmas:S:(

Szóval szerintetek??

20/L


2011. febr. 13. 20:48
 1/4 Kettrin válasza:

Szoval én nem szeretnélek rossz irányba téveszteni vagy ilyesmi,de ha másokkal jól szórakozik,bulizik veled meg nem megy(ment) el sehova,akkor szerintem nem az akire te vártál.Csak biztatóul: Én már a 3. legbarátnőmnél tarok és mostis hull széjjelfele az egész mert a tesómmal jár,és szarul esik hogy vele sülvel főve eggyüt van énvelem meg csak a suliban beszél.

Szerintem beszély vele a témáról és keress(etek) megoldást a problémára. :)

2011. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mi ez a kategória??:S Nem is ide írtam:S na m1

Köszi, h. írtál:) Még nem tudom, vacillálok, hogy beszéljek-e vele erről vagy sem, néha már feleslegesnek tartom. De ha sok megerősítést kapok, akkor talán:)

2011. febr. 13. 21:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld vele megbeszélni, konkrétan mondd el, hogy mi bánt és hogyan vélekedsz a dolgokról. Ha nem sikerül megbeszélnetek, akkor se aggódj, sztem találsz majd nála sokkal jobb barátnőt. Én már annyit csalódtam bennük, hogy nem is édekel igazából az egész. Szinte nálam is ugyan ez van mint nálad. ÚJ barátnők, bulik stb, mindenből kihagy és csak arról tud beszélni, hogy milyen jól érzi magát másokkal. Gyakorlatilag bevallja, hogy velem nem... Régen rosszul esett, de túl kell ezen esni.
2011. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem írd le neki kb. ugyanezt, amiket nekünk. Tudja meg nyugodtan hogy így érzel.
2011. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!