Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? ( bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy fiúval októberben jártam egy hétig, de szakított velem, mondván hogy komolyodjak meg. ( félre értés, nem lényeg )


Azóta szeretem, de mindig mondja hogy azért nem járhatunk mert egy suliba járunk.

Pénteken bevolt rúgva, a szemembe nézett és azt mondta hogy szeret majd megcsókolt.


A legjobb haverja megkérdezte hogy járunk e, azt mondta igen.


Utána MSN-en beszéltünk, de azt mondta, hogy megy aludni és kijelentkezett.

Közbe barátnőm mondta hogy beszélgetnek..

Másolta a dolgokat.

Azt irta a fiú neki, hogy ő mást szeret, és engem csak barátként, de ezt ne mondja el nekem a bnőm, mert nem akar megbántani.

És ott izélt hogy most mit tett.

Szerintetek?


2011. febr. 13. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Be volt rúgva. Szóval csak egy jó csaj voltál, akit meg lehetett csókolni. És nem téged szeret. És azért mondta el a barátnődnek, mert tudta hogy elfogja mondani neked. Mert gyáva ő maga kiállni és azt mondani "Bocsánat hogy felkavartalak de ezt és nem ezt érzem, remélem nem haragszol." Mert egy igazi férfi ezt tenné.
2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha bevagyok rúgva, akkor én szinte mindenkibe "szerelmes" vagyok. Nem mondom, hogy ő is ilyen, mert nem ismerem, csak gondolkodj el rajta, hogy nem tiszta fejjel az ember sokzsor tesz olyat amit amúgy sosem tenne.
2011. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért hittem el neki amit mondott, mert ő tud vigyázni a fejére részegen. szóval tudta hogy ott van 2 ember, és ezt elfogják mondani annak a lánynak.

és mert ő olyan ( a haverjai szerint ) hogy részegen mindig igazat mond..


de azért köszönöm.:)

2011. febr. 13. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!