Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor miisvan?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel pár hónapja ismerkedtem meg.Jóvolt minden ahogy kell,mindketten odavoltunk a másikért.Nemnagyon találkoztunk és nemvolt semmi komolyabb közüttünk leginkább neten beszéltünk egymással.Most egy elég hülye kis dolog nembeszélünk egyáltalán.Nemtudom eldönteni hogy érdekel-e engem vagy sem...van amikor eléggé hiányzik van amikor kicsitsem.Lehet hogy ehez többet kellene együttlenni és utána eldönteni hogy akkor miisvan?Valahogy helyrekéne hoznom a dolgot és utána kiderülne....De volt már ilyen hogy először teljesen odavagyok stb stb,aztán már nemis érdekel...nemtudom miért van ez.Perpill nemtudom mitcsináljak hogy hagyjam őt vagy próbáljam meg helyrehozni.....lehet ezmiatt is nemérdekel már annyira hogy mindig csak neten beszéltünk,így azért egyáltalán nemolyan.Szerintetek mittegyek?
2011. febr. 13. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem élőben próbálkozz vele, úgy kiderülhet, mit is akarsz tőle.
2011. febr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet aztkéne....így ugyselehet eldönteni.
2011. febr. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az a "kis" dolog?
2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak egy kis hülyeség...merthogy úgytünt hogy már nemérdeklem stb,mondom akkor mondja el és neírjon olyakat amiket...közbe elvileg teljesen nemígyvolt hogy ugyanúgy érdekeltem stb
2011. febr. 13. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!