Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert felek annyira?

Figyelt kérdés

-022f vagyok meg nem volt baratnom , egy felenkebb csendesebb lanyrol allmodom de eleg ritka az ilyen es meg nem talatam olyan ezek kozul aki viszont akarna engem

-van olyan bulizos , kocsmazas lany is aki meg ugy tunik ,hogy eleg normalis de felek bele menni egy kapcsolatba mert nem tudom ,hogy a jovobe is igy viselnekedne-e ?


2011. febr. 13. 08:19
 1/4 A kérdező kommentje:
veletlenul le nyomtam a 0 is az elso 2-snel de mindegy :P 022=22 :)
2011. febr. 13. 08:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig így viselkedett a jövőben miért változna meg? Azért csak, hogy legyen valakid, ne gyere össze bárkivel. 15/L
2011. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dr. Akula ***** válasza:
Ha tetszik a lány akkor próbáld meg - ha nagyon megváltozik a jövőben akkor vagy megszokod addigra annyira hogy nem zavar vagy szakítasz vele (na bumm, lesz másik).
2011. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarlak sürgetni, de azért lassan foghatnál egy csajt. Ha más nem, egy ilyen bulizósat, csak tapasztalatszerzés céljából, hogy a későbbiekben könnyebb legyen.
2011. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!