Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Ha egy fiúnak nemszép az arca konkrétan vicces. Nincs rajta pattanás se semmilyen szemüveg, csak neméppen szép, viszont kivan gyúrva nagyon durván kockahassal plussz 183cm akkor lehet jó pasi vagy az arc elveszi az összképet. Nagyon szar fej. röhögsz ha meglátod
2011. febr. 13. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
borzalmasan hangzik.
2011. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé elképzelhetetlen a leírás,de alapból,lehetsz akár beles is ha jó a kiállásod,határozott vagy és nem szarozol.

Ha parás macska jancsi vagy,azt ne fogd a pofázmányodra.

Nálam nem volt ritka régen,hogy csúszómászó,bunkó paraszt részegre berúgva is összeszedtem 5-6 telefonszámot egy buli alatt.

A kezdeményező képesség számít,nem a pofázmány,meg a kocka has.Ennyi.

Amúgy nekem is kocka a hasam a 91 kilómhoz és minden csajom azt mondta az elején,hogy elképesztő agresszív az arcom.Sz@rjál rá!A világon semmit nem jelent.

2011. febr. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erős mint az állat és mindig megnevettet.

Most akkor mi a gond?? :)

2011. febr. 13. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem, egyszer önmagaddal kellene tisztában legyél, ki is vagy te valójában(önismereti trainingek segítenek majd)...csak azután a külső. Az tény és való, hogy az első benyomásnál a külső is számít(arc, szem, test stb.), de a belső éneddel nyered meg a lányt, és akkor az arc már nem számít.
2011. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát igen gáz és elrontya mivel határozott lenni tud egy normálisfejű ember is
2011. febr. 13. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!