Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy hét múlva leszek harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét múlva leszek harminc éves és bepánikoltam. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Most jutottam el arra a szintre, amin másoknál csak nevettem régen. Harminc éves leszek és úgy érzem, sehol sem tart az életem. Tizenkét évig volt egy vőlegényem, de az agresszív viselkedése miatt elhagytam. Három éve élek egyedül, újra kellett kezdenem az életem. Van új kapcsolatom, de még nagyon friss és fogalmam sincs, hogyan fog alakulni. Viszont a környezetemben már vagy mindenki családos, vagy legalább komoly kapcsolatban él. Engem az utóbbi időben nagyon elkezdett frusztrálni a gondolat, hogy ennyi idősen még mindig csak itt tartok. Ráadásul az emberek is nagyon tapintatlanok, folyton olyan kérdésekkel bombáznak, hogy mikor fogok férjhez menni és gyereket szülni. Eddig ez nem nagyon zavart, de mióta foglalkoztat a családalapítás gondolata, nagyon érzékenyen érint. Jó lenne már egy biztos lelki háttér és tudni, hogy ha hazajövök munkából, vár rám valaki. Szeretném tudni, hogy van-e köztetek valaki, aki hasonló gondokkal küzd és ha igen, miként vélekedik erről?
2011. febr. 13. 01:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én csak a másik oldalról tudok nyilatkozni. 33 éves vagyok és hímnemű, 10 éve kapcsolat nélkül, de nem pánikolok. Volt egy hasonló időszakom, de aztán úgy döntöttem nem foglalkozom a dologgal, megpróbálom elfoglalni magam olyan tevékenységekkel amik érdekelnek. A munkám is olyan hogy nehéz lenne egy állandó helyen gyökeret eresztenem. Valahogy olyan felfogás lett úrrá rajtam hogy aki majd megérdemel és értékelni tudja azt aki vagyok az valamilyen úton-módon ha kell majd besétál az életembe. Ha meg nem, hát akkor bizonyára nem az volt a "terv". Hozzáteszem sokszor sokat tettem és semmit nem kaptam cserébe, sa attól azért tartok hogy ez valamit kiölt belőlem. Munkatársnőm szavaival: "Csak ne lennél ennyire realista."

33_F

2011. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is 33 éves férfi vagyok, mint az előttem válaszoló, de sajnos nem tudom olyan könnyedén venni a helyzetet, mert a Kérdezőhöz hasonlóan én is szó szerint be vagyok pánikolva.

A különbség annyi, hogy még idősebb vagyok, és eddig egyetlen kapcsolatom sem volt. Lányokkal baráti kapcsolatom kiskoromtól fogva volt, de párkapcsolat egyáltalán nem, így sejteni lehet, hogy intim sem.

Ez eléggé elkedvetlenít, mert folyamatosan keresem, hol hibáztam, vagy mi lehet az, ami miatt nem kellek a nőknek.

Eleve alacsony is vagyok, 171 cm, ez már eleve egy mínuszpont.

Sorra vesztettem el a munkahelyeimet, jelenleg sincs, így meg nem is merek kezdeményezni egy nőnél. Amúgy is gátlásos, félénk típus vagyok.

Nagyon sötétnek látom így a jövőmet,reménykedtem, hogy 30 körül sikerül révbe érni, de úgy érzem, egyre kevesebb az esélyem, közben gyorsan telnek a hetek, hónapok.

Próbálok erőt meríteni a korábbi hozzászólásokból, de olykor nagyon nehéz...

A Kérdezőnek boldog születésnapot és sok sikert kívánok!

2011. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, kinek mikor sikerül. 28 éves pasi vagyok lassan 3 éve lesz hogy megtaláltam az igazit (24éves az én Édesem). Sikerülhet is a jelenlegi kapcsolatod, ha mégsem még akkor is sikerülhet másik. És akár 35 évesen is szülhetsz egy babát ha esetleg arra vágysz!:)
2011. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26 múltam,van egy 9 hónapos gyermekem,párom nincsen,nagymamámmal élek,meg persze a picilányommal.gondolhatod h én is el vagyok keseredve,hogy itt vagyok ennyi idősen egyedülállóként a mamám nyakán,és még párom sincsen.kilátástalan minden.
2011. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13:25-nek:


Mi lett az apával? Kilenc hónapos még eléggé kicsi. Tényleg érdekelne, mert ez eléggé általános sajnos manapság.

33_F

2011. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!