Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másfél éve szeretek egy fiút....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél éve szeretek egy fiút. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Másfél éve szeretem, de nagyon ritkán látom. Tudom, hogy reménytelen az egész. Teljesen el vagyok keseredve, néha úgy érzem, hogy felesleges élnem... Nem tudom mit csináljak. :'(

L/15


2011. febr. 12. 23:19
 1/5 anonim válasza:

-.-bakker


Most mit depizel? Felejtsd el és kész! Nyiss mások felé stb, járj nyitott szemmel, őt meg lásd még kevesebbet, hidd el elfog múlni. Szedd már össze magad! Ez nevetséges.

2011. febr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én 2 évig szerettem a volt barátomat akivel csak 2 hónapot voltunk együtt. Mondjuk az enyém nem jó példa, mert nemek nem is sikerült elfelejteni. 2 év után újra összejöttünk, mos tmár több mint 4 hónapja együtt <3
2011. febr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt azért megírhatnád, hogy azzal a fiúval milyen viszonyban vagy :) barátság kialakult köztetek? (F)
2011. febr. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod... én is ebbe a hibába estem, csak hirtelen, megismertem az illetőt 1 évvel később.. .. olyan gyorsan történt minden:D. boldog voltam, nagyon jól el voltunk. Aztán kiderült, hogy csak azt akarja tőlem.

Nehéz elengedni, de 1 féreggel nem akarok kapcsolatot.

2011. febr. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Huan001 ***** válasza:
sztem nemfelesleges élned de mondjuk megis ölhetnéd magad
2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!