Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzóbb a lányok számára?

Figyelt kérdés
15/F
2011. febr. 12. 22:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
úristenem... ez elkeserítő 23:03 07:36 16:37 szerintetek komolyen ilyen durva a helyzet??? egy ennyi idős lány sőtt idősebb lány is leszarja a pénzt. magasról. nem kell a drága ruha lehet az a legolcsóbb butikból is vagy akár még turkálóból is csak legyen tiszta és stílusosan legyen összeválogatva. kocsi se kell. ahelyett keress érdekes hobbit. jó ha biciklizel rajzolsz vagy akármi amit szeretsz és értesz hozzá! ha valami egyedire vágysz ott a monocikli :D legyél vicces add önmagad és fontos az őszinteség is! és amit a 10 20 éves fiúk nem tudnak, az a nagy titok. ezt ell kell sajátítani. legyél férfias és védd meg de legyen egy érzékenyebb oldalad is, merd elmondani neki mit érzel, mi játszódik le benned. ezt tanuld meg és tutira nyerő leszel :DD
2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hmm, én egy őszinte személyiség vagyok, és hát, mit ne mondjak...a gimnáziumban sokkal népszerűbb vagyok az IDŐSEBB lányok körében...:O :D

15/F

2011. febr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

hat, en nem vagyok szep, 25 eves koromig a kutyanak se kellettem, most meg kezdenek a 30hoz kozelito lanyok eszrevenni, mert rajonnek hogy a mumajer izomcsavok semmire se viszik az eletben...

szoval ha ezt a kerdest felteszed, akkor gondolom nem vagy osztalymacsoja, ezesetben a megoldas egesz egyszeruen annyi hogy varj. Az ido nekunk dolgozik, es a nok ellen ;P


30-40 eves korodig szepen lesz alkalmad visszaadni a kolcsont )))

2011. febr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!