Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként tekint rám hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként tekint rám hogyan lehetnék ennél több számára?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, az egyik osztálytársam a lány akiről szó van, nemrég lett vége a kapcsolatának és most nagy nehezen sikerült eldöntenie hogy ezt nem akarja tovább. Nem akar mostanában új kapcsolatot, de velem van minden nap szinte és nagyon jól elvagyunk, lekötjük egymást jól érezzük magunkat nem veszünk össze. Ezek után gondoltam hogy talán lehetne több, rákérdezett hogy mit érzek iránta, én elmondtam neki korrekten, hogy ha jól érezzük magunkat és elvagyunk miért ne lehetne több ennél. A válasza az volt hogy barátként tekint rám és nem akar kapcsolatot. Én elmondtam neki hogy most nem kell sietni, majd kialakul minden és én most még elvagyok a barátjaként is. Nem tudom mit tegyek, maradjak a barátja és várjam hátha megváltozik a véleménye ? Vagy próbálkozzak mással ?
2010. okt. 5. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy próbálkozzak mással ?"


Csakis akkor, ha 100 %-ig biztosan állítja, hogy túl van az előző kapcsolatán. Addig nem érdemes, mert addig ő sem fogja tudni, hogy mit akar igazán.

2010. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
még nincsen túl a kapcsolatán, de türelmes vagyok, feltéve ha ez célravezető !
2010. okt. 5. 22:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt csak utólag derül ki, hogy célravezető-e. :)
2010. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
akkor várok. nem tudok jobbat.
2010. okt. 5. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem várj, de közben azért ismerkedj... Most lehet hülyeségnek fogod gondolni amit írok, de ebből is sok dolog kiderülhet... látja hogy ismerkedsz, s ha zavarja, akkor valószínű majd többet akar, persze túl kell lépnie az előzőn, ami nem egyszerű.
2010. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%

Mit nem értesz ezen?Nehéz felfogni a visszautasítást?Ha egy vésővel,és egy kalapáccsal belevési a homlokodba,hogy: NEM - akkor megérted?

Vársz,most nem tehetsz mást.Már tudja.Ez önmagában is előny.A nők behódolásra vannak programozva,akár hónapok,évek múltán is váratlanul megadhatják magukat.El lettél raktározva a programjában,kérdés mikor kerülsz felszínre,mikor dobja ki a gép: Jackpot!

2010. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

türelmes leszek és várok.


jobbnak láttam úgy hogy elmondom neki hogy mit gondolok mint hogy hazudjak valamit. de majd kíváncsi leszek ezek után másként fog-e hozzám állni, szeretne-e majd még mindig olyan sokat találkozni és velem lenni, remélem igen...

2010. okt. 6. 07:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg a barátságot, hátha a hiányod ráébreszti valamire.
2010. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
olyan már volt hogy néhány hétig nem beszéltünk, de egy idő után ő is elkezdett keresni meg én is őt és ment minden ugyanúgy. csak hozzátette hogy nagyon hiányoztam. és most hogy lelkileg még labilis nem akarom azzal is nehezíteni a helyzetét hogy magára hagyom.
2010. okt. 7. 07:16
 10/12 anonim válasza:

én ugyanebbe a hibába estem szinte tökre hasonlit!!! csak én bejöttem a csajnak!!!ő se volt ul a kapcsolatán!!játszott velem!!!!nagyon sokat átbaszott!!!és vársz vársz DE NE várj sokat!én elég sok időt elpazaroltam miatta!nem érte meg.!

keress uj kalandokat!!!!idő mulva bezsélgess vele és rájössz majd h tulvan-e amjd a kapcoslatán!és ugyis keresni fog ha hiányzol majd neki!

2010. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!