Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátként tekint rám hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátként tekint rám hogyan lehetnék ennél több számára?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, az egyik osztálytársam a lány akiről szó van, nemrég lett vége a kapcsolatának és most nagy nehezen sikerült eldöntenie hogy ezt nem akarja tovább. Nem akar mostanában új kapcsolatot, de velem van minden nap szinte és nagyon jól elvagyunk, lekötjük egymást jól érezzük magunkat nem veszünk össze. Ezek után gondoltam hogy talán lehetne több, rákérdezett hogy mit érzek iránta, én elmondtam neki korrekten, hogy ha jól érezzük magunkat és elvagyunk miért ne lehetne több ennél. A válasza az volt hogy barátként tekint rám és nem akar kapcsolatot. Én elmondtam neki hogy most nem kell sietni, majd kialakul minden és én most még elvagyok a barátjaként is. Nem tudom mit tegyek, maradjak a barátja és várjam hátha megváltozik a véleménye ? Vagy próbálkozzak mással ?
2010. okt. 5. 22:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hasznos lehet:

[link]

2010. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket még nem tudom mit tegyek pontosan :S
2010. okt. 8. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!