Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék vonzóbb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék vonzóbb a lányok számára?

Figyelt kérdés

Mindig kikosaraznak, és ezt meguntam. :((


16F


2011. márc. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2011. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kevés az adat. És minden lánynak más jön be.
2011. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy általánosban, ami minden csajnak bejön. :(
2011. márc. 6. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
legyél elérhetetlen számukra!! (:
2011. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha igy nemjösz be nekik akkor, probáld meg hogy máshogy öltözöl máshogy viselkedsz, szoval változtass sokmindenen, de csak apránként! De nagy változást érj el mert különben ott maradsz mint most.

Ha ezután se jön be akk s.z.o.p.á.s

2011. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20:59

Ha senkinek nemkell akk ki akarná elérni?

2011. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes élettel.


Egyik exem pl. orvosira jár, és mellette profi jégkorongos. Társkereső oldalon viszont (ahol megismertem) előnytelen, sőt, csúnya képek voltak fent róla, ráadásul nem fényezte magát, hogy ragyogó elme, meg év sportolója lett, meg leszőrzedtették külföldre, stb., stb.

Rá se bagóznak :D Pedig sok időt volt fent (most újra ott van). Az elmúlt években én voltam az egyetlen kapcsolata.


A valódi életében viszont folyton ott legyeskednek körülötte reménykedve a nők, ezért sem akar ott ismerkedni.


Szóval ennyit tesz, hogy mit csinálsz, mivel foglalkozol, mi érdekel, mik a céljaid, és mennyit teszel azért, hogy az értelmmel és izgalommal töltsd meg az életed (izgalom nem a buli meg a mocizás, attól halálra unjuk magunkat).

2011. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg magadat külső szemlélőként..TE vonzónak tartanád magadat egy?

Ha nem akkor gondolkozz el azon miért nem, és TEGYÉL érte lehetőségeidhez mérten,élvezd az életed.

2011. márc. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!