Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy a szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a szakitas után a pasi rájön, hogy hibázott?

Figyelt kérdés

Szakitottunk, mert ő már nem szeret. Viszont tegnap rámirt, hogy hogy vaggyok, mert nem tudja, hogy viselem... Szerintetek ez jelent vmit?

Egyébként előadtam neki, hogy mennyire jól vagyok, csak hogy ne higgyje, hogy nagyon kiborultam...


2011. febr. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Van.

Meg olyan is van, hogy áll a farka, és csak az ex van kéznél.

2011. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, de ez nem annak a jele. Egyszerűen csak érdekled, mégiscsak együtt voltatok x ideig... Ha nem tányértörősen váltatok el, akkor tök érthető, hogy érdeklődik.
2011. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lóf@szt!

egyszerűen olyan jó szívű, hogy nem szeretné ha emitt lennél annyira magad alatt...

2011. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neem, nincs ilyen. És nagyon jól tetted, hogy nem adtad meg neki azt az örömet, hogy megmondod, hogy szarul vagy.
2011. febr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:28 vagyok

de hogy nem, mikor én is dobok valakit akkor pár napig érdeklődök hogy hogyan viseli, és nem azért hogy kárörvendjek...

2011. febr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!