Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ehhez mit szóljak?

Figyelt kérdés

Két éve vagyok a barátommal,együtt is lakunk és rendrakás közben találtam egy fényképalbumot az egyik fiókban,amiben a régi barátnőivel készült képeken nyaral,születésnapozik,karácsonyozik.

Eddig rendben is van,emlékek,múltidő.

Csak,hogy az összes lány egymás hasonmása,mindegyikük elmehetne szinte iker testvérnek és én is rájuk hasonlítok.

Arcvonások,testalkat,haj,öltözködés.

Arra tudok csak gondolni,hogy mindenkiben az első nőjét keresi.

Ezt leszámítva teljesen jól megvagyunk és soha nem hozta fel a régi kapcsolatait,de azért ez mégiscsak zavarba ejtő,hogy lehet csak egy klón vagyok neki.

23/L


2011. febr. 12. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy az ugyanolyan csajokat szereti.

Te írtad hogy téged nem zavar. Akkor ne szólj hozzá semmit.

2011. febr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kialakult ízlése van, ennyi. egyik ismerősöm ismerősének ismerőse is hasonlóan működik. megvannak a bevált paraméterek, gyakorlatilag 2-3 évente lecseréli a jelenlegit egy fiatalabb kiadásra, de szinte mindig ugyanúgy néznek ki a barátnői. van ilyen.
2011. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem ne legyen üldözési mániád, ne foglalkozz vele. Ha meg észreveszed, hogy valami nem stimmel, inkább azonnal lépj le, és ne várd meg míg hosszas huza-vona után kitessékel.
2011. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért vedd komolyan, én a helyedben bátran rákérdeznék, vagy kérd, hogy meséljen az eddigi életéről, ha valamit érez a csaj iránt úgyis megérzed
2011. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég nyilvánvaló, hogy él egy kép a fejében a tökéletes partner külsejéről és csak külső alapján választ barátnőt. Most te vagy soron. Mindegy neki, hogy mi van belül, ő bárkivel együtt tud lenni, aki megfelel az ideáljának. Van ilyen, ő erre izgul fel, hogy mindig ugyanazt a nőt látja maga előtt. Nem biztos, hogy az első barátnőjét keresi, lehet, hogy a fejében már eleve élt egy kép a leendő partnerről és olyat keresett direkt.


Azért elég félelmetes dolog, hogy minden áron ilyet keres. Kicsit perverz. Beteges.


21/L

2011. dec. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!