Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, hogy ennyi kőbunkó van e világon és miért oly kevés normális ember?

Figyelt kérdés

- miért mindig az szenved aki jó és normális?

- miért mindig az a normális , a legtöbb bunókónak , hogy vedel, cigizik, füvezik, s miért tartja hüjének aki nem így tesz ?

- miért mindig normális a töbségnek , hogy csak úgy együt van egy masik szemelyel annak ellenére ,hogy kapcsolatban él ... és meg kérdi ,hogy mi rossz van ebben ?

- miért tartják unalmasnak azt aki nem jár hetente kocsmába s discoba , klubbokba , vagy napokig tartó házi buliba ( hol egész nap vedelnek , füdtölnek s füveznek ) ?

- miért nem kap társat aki így erez , hogy nincs szüksége az előbb említett értétktelen vackokra ?

- miért nem lehet inkább moziba,színházba vagy koncere menni, vagy akar egy komolyabb témát együtt megvitatni ?

irthanám még sokáig ... csak nem tudom ha van értelme és , hogy vane ki velem egyetért ki szerint jobb ís lehetne e világ ha jobban vigyáznónk rá etc. etc


- komoly véleményeket kérek s nem kőbunkó válaszokat , nemmel és korral ha lehet

- és ha lenne egy alapítvany "egy civilizáltabb , kultúráltabb vílágért " benne lennél e ?

- a híbákért bocsi :) .... mert szinte csak ide irok magyarul sajnos :( és az ekezetekkel is csak kínlódok mert nincs ékezetes billentyüzetem és csak találgatom betük helyét :)

22f


2011. febr. 12. 10:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
11:34 nek természetesen nem csak, muziumok meg hasonlók lennének :) úgy szeríntem mindeki elriadna tőle az idős korosztalyon kivül :P , hanem pl kulömbözö ahol hasnlo hobbyju fialatok talakozhanak és az adott temákban versenyeket rendezni és hasonlók . pl(fotó,zene,rajz,festeszet,sport,kemia,fizika,informatika ...) , mondjuk meg egy disco vagy egy klubb is elmegy amenyiben nem issza magat mindeki segg reszegre ... meg nem dobja le a ruhait mert ez a meno stb .... bennem ezt kelt hany ingert es meg masokban is szerintem (nem mondom ,hogy nem szep latvany es csinos kany ruha nelkul de akkor is szerintem ez elkorcstelenseg .... ).....
2011. febr. 12. 13:55
 12/13 A kérdező kommentje:
és meg egy dolog amiért nem nagyon szeretem a bulikat ..... mert vágni lehet a füstöt amit kifejezetten utalok , meg a kötekedő részeg állatokat
2011. febr. 12. 13:57
 13/13 anonim ***** válasza:

ilyen szempontból elég sza*r a helyzet, de ki kell, hogy ábrándítsalak csak rosszabb lesz! bár gondolom te is tudod...

ha még nem láttad volna akkor ajánlom a figyelmedbe ezt a filmet, ebből talán választ is kapsz.

*****

elgondolkodtató...



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!